Otifleks Uyku Tıkacı Kullananlar

Otifleks Uyku Tıkacı horlamakta olan bir eşiniz de olsa, ön koltuktaki ağlamakta olan bir bebek te Otifleks Uyku tıkacı size tam istediğiniz uykuyu kesintisiz olarak sağlar. Düşük desibelde seslere dahi uyanarak uykusu bölünen kişiler için üretilmiş bir üründür. Kulağa tam oturarak kulağın dışına taşmaz. Kulak üzerine yatıldığında rahatsızlık hissi vermez.

Özellikleri ve Faydaları:

  • Uyku için özel olarak üretilmiştir.
  • Uyku esnasında rahatsızlık vermez.
  • Her kulak boyuna uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.
  • Kulaktan dışarı doğru taşmayan yapısı ile yan yatma pozisyonunda da kullanılabilir.

Horlamaya son

Öbür tıkaçlar uyku için tasarlanmadıklarından dolayı, insanların rahat bir uyku uyuyabilmesi için gerekmekte olan yumuşaklığı ve ses yalıtımını tam olarak sağlayamazlar. Otifleks Uyku tıkaçları sizin ortamınızda sizi rahatsız edebilecek her ne olursa olsun rahat bir uyku uyuyabilmeniz için özel olarak tasarlandı.

Uykuda yeni dönem

Tasarımı ise kulağınıza tam olarak oturmakta ve kafanızı yastığa koyduğunuzda bile kulağınızda onun olduğunu hiç bir şekilde hissetmezsiniz. Kulağınıza tam olarak oturuyor olmasının bir diğer avantajı da ise, gece uyku esnasında ne kadar dönseniz bile Otifleks uyku tıkacının kesinlikle kulağınızdan düşmeyecek bir özellikte olmasıdır.  özel ses yalıtımı, kendine has olan kalıplama teknolojisi ve özel malzeme karışımından gelmektedir.

Yeni nesil tıkaç

Özel olan yumuşak malzemesi sayesinde ise, herhangi bir alışma süresini gerektirmeden ilk defa da uzun süreli olarak kullanılabilir. Uyku, yolculuk ya da herhangi bir gürültülü olan ortamda en iyi ve en rahat olan deneyimi yaşayabilmek için de kulağınıza en uygun olan tıkacı seçmek her şeyden çok önemlidir. Bütün insanların kulak boyutu farklı olduğundan dolayı ancak doğru bir boyuttaki tıkaç ile istenilmekte olan rahatlık sağlanabilir. S, L ya da M boyutlarından size en uygun boyutlu olanı seçin.

Abone Olun
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
İlhan çetin
7 Nisan 2016 13:30

Malzeme, işçilik, işlevsellik olarak mükemmelüstü bir ürün. Ben sürekli kullanıyorum. Ancak eşim için bulamıyorum. Mavi-L ile Sarı-XL tasında çok büyük fark var. Yan yana koyduğunuz Zaman XL çok büyük, L çok küçük. Ortası yok. Ölçü hatası var diye düşünüyorum. Firma ile görüştüm. Numune gönderdiler ama o da aynı. Ölçü problemini çözemedik.

Otifleks Uyku Tıkacı Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

reykjavikur

3.8/ 5 puanladı

kulak tıkacı üreten bir türk firması. sitesinden en azından profesyonel ve kaliteli duruyor. üstteki ergen piç kaç defa uyarmama rağmen susmayınca bir tane aşağıdakinden sipariş ettim rahat uyumak için, bakalım ne sonuç alacağız. - Kaynak


chess

3.9/ 5 puanladı

baktım ben kaçtıkça böyle insanlar beni buluyor, eskisi kadar takmamayı kendime telkin ediyorum, bide otifleks diye bi markanın özellikle ses için bu kulaklığı varmış, onu aldım takıyorum bazen kulaklarıma, napıyım, insanlar değişmiyo:KK53::KK53: - Kaynak


ekbersaron

3.9/ 5 puanladı

@istilasever kardeş ben de sesten çok yakınıyordum. otifleks marka kulak tıkacı aldım uyku için sanki bulutların üstündeyim - Kaynak