Otribebe Nazal Aspiratör Kullananlar

Otribebe Nazal Aspiratör bebeklerde sümkürme kabiliyetinin olmaması nedeniyle bebeklerin burunlarının ebeveyn yardımı ile temizlenmesi gerekmektedir.

Ancak özellikle hastalık dönemlerinde fazlaca mukus salgılanması bu temizliğin rahatlıkla yapılmasını önleyecektir. Bu gibi durumlarda ise bebeklerinin burunlarının temizlenmesi ancak aspiratörler yardımı ile yapılabilmektedir.

Yumuşak Uçlu Otribebe Nazal Aspiratör, yeni formülü sayesinde hem katı mukus tabakasının daha iyi temizlenmesini sağlıyor, hem de tahrişi önlüyor. Burun temizliğinin zamanından yapılması ile de çocuklar hem daha rahat şekilde nefes alabiliyor, hem de kronikleşmesi muhtemel sinüzit ve öksürük gibi sorunların önüne geçilebiliyor.

Yumuşak Uçlu Nazal Aspiratör Nasıl Kullanılır?

  • Otribebe Monodoz yardımı ile bebeğin burnunu nemlendirin. (Hastalık nedeniyle mukus sıvı haldeyse buna gerek duyulmayabilir)
  •  Değiştirilebilir ucu aspiratöre takın.
  •  Aspiratörün ucunu bebeğin burnunun ucuna yerleştirin. Bu aşamada aspiratörün ucunu tamamen buruna sokmaya çalışmayın.
  •  Ağızlık kısmından düzenli aralıklarla nefes çekin.
  •  Diğer deliğe de aynı işlemi uyguladıktan sonra değiştirilebilir başlığı çıkararak atın. Aynı başlığı kesinlikle ikinci bir defa daha kullanmayın.
  •  Bebeği gözlemleyin ve sorun nüksettiğinde tekrar çekim yapın.
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Otribebe Nazal Aspiratör Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

i s t a n b u l

4/ 5 puanladı

adı nazal burun aspiratoru... böyle iğrenç bir şeyi yapacaksın deseler sağlam bir hassiktir cekerdim bir kaç zaman önce. düşün ki elinde bir hortum o hortumun ucunda bir sünger, süngerin ucunda ölümüne tıkalı bir bebe burnu var. ve sen o hortumun ucunu bebeğin burnuna sokup sabinin sümüğünü ağzınla var gücünle içine çekiyorsun. ilk denemede hassas mide bulanıyor, hatta öğürtüler eşlik ediyor bu işleme. ama sonrasinda rahat nefes alabilen minnak bebeğine baktıkça diyorsun ki vay anasını adamlar neler yapıyor. - Kaynak


Asya2112

3.9/ 5 puanladı

Otribebe burun aspiratörü kullanan varsa birkaç sorum olacak. Yardımcı olursanız sevinirim. 1. Monodoz damlatırken ne kadar damlatıyorsunuz? 2. Bana monodozun birtanesi tek kullanım için çok geldi ama kullanım talimatinda da tek kullanımlık diyor. Yani ben birkaç damla damlatıp kalanı atacak mıyım? - Kaynak


dysince1985

3.7/ 5 puanladı

miniklerin gıcık olduğu, hüp diye içine çekmek suretiyle çalışan nazal aspiratörü çok başarılıdır. - Kaynak