Ozon Kremi Kullananlar

Ozon Kremi zeytinyağının içerisine uzun süren bir aralıkta yavaş yavaş eklenen ozon, zeytinyağı tarafından hapsedilerek koyu bir kıvam alır ve ozon kremi elde edilir. Kozmetik uzmanlarının özellikle incelme ve sıkılaşma için önerdiği ozon kremi ayrıca selülit ve çatlakların giderilmesi için de oldukça sık kullanılan ürünlerden birisi.

Faydaları

  • Hücre yenilenmesini hızlandırır ve böylece hem ciltteki yaşlanmayı geciktirir, hem de siyah nokta gibi istenmeyen sorunların çözülmesine yardımcı olur.
  • Kaz ayakları için oldukça etkilidir.
  • Yara izleri, doğum sonrası ve kilo alıp verme ile ortaya çıkan çatlaklar ve yanık izlerini gidermede etkili olduğu da gözlemlenmiştir.
  • Güneşin tahrip edici ışınlarından korur.
  • Cilt kendisini daha hızlı yenilediği için, cildin alt tabakalarında ortaya çıkan siyah nokta gibi lekelerin oluşmasına engel olur.
  • Cildin nem dengesini sağlar.
  • Sarkmaları toplarlar ve daha sıkı bir görünüm sağlar.

Verilen bilgiler ürün için yazılmış olan üretici açıklamalarıdır. Kullanmadan önce uzmana danışmakta yarar vardır.

 

Abone Olun
Bildir
4 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Gülay Tokan
3 Ocak 2015 13:50

Ozon kremi kullanmaya geçen ay başladım. Doğum sonrası izler sebebiyle satın almıştım bu kremi. Açıkçası ben işe yarayacağını pek tahmin etmiyordum ama ozon kremiyle bu lekelerden kurtuldum.

Ceylan
9 Ocak 2015 13:49

Ozon kremi sayesinde cildim güzelleşti. Üç aydır ozon kremi kullanıyorum ve selülitlerim geçmeye başladı

Ece
25 Şubat 2019 23:19
Reply to  Ceylan

Hangisini kullandınız acaba

Fahri Kerim
12 Ocak 2015 13:48

Ozon kremini anal fissür rahatsızlığı için kullanabilir miyiz çatlaklar için yazılmış ozon kredi anal fissüre de iyi gelir mi?

Ozon Kremi Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

painted bird

3.7/ 5 puanladı

etkisi tarafımca test edilip onaylanmış süper şey. işe yarıyor aynı zamanda kokusuz. kötü kokanlar sahte olabilir - Kaynak


ermann

3.8/ 5 puanladı

sivilce, akne gibi cilt hastalıklarına karşı kullanılan ozonlanmış zeytin yağı. kullananların faydalarından çok ağır kokusundan şikayetçi olduğu bu alternatif tıp ürünü, uygun ortamlarda 20 yıldan fazla bir süre bozulmamasıyla da bilinir. http://ozonyagi.net/... - Kaynak


farazota

4/ 5 puanladı

ozon kremi demişsin ama bende poşetler halinde olan ozon yağı var,umarım aynı şeyden bahsediyoruzdur. markası ozon aktif. izleri geçirdiğine inanıyorum fakat uzun vadede geçiriyo.tavsiye ederim - Kaynak


irmakgence

3.9/ 5 puanladı

Akne ve sivilcelerinizden Ozon Yağı ile Kurtulun http://fb.me/1HFmyBxdv - Kaynak


besilent

3.8/ 5 puanladı

etkili bir mikrop öldürücü olan aktif ozonun, zeytinyağı içerisine uzun zaman aralıklarıyla uygulanması suretiyle elde edilen yağdır. bazı deri rahatsızlıklarını gidermekte etkili olduğu söylenir. - Kaynak