Panaheat Kullananlar

Panaheat , boyun, bel, sırt ve omuzlardaki ağrıları azaltır ve kas problemlerinin çözülmesine yardımcı olur.

Rahat kullanım

Özellikle masa başında çalışanların en çok karşılaştığı problemlerden biri olan omuz ve sırt ağrıları tedavi edilmediği takdirde daha büyük bir problem olarak karşınıza çıkacaktır. Bunun için yapmanız gereken önemli bir kaç nokta vardır. İlk olarak oturuş şeklinizi değiştirmenizdir. Kambur bir şekilde oturmak sırt ve boyun ağrılarının ilk sebebidir. Belinizin boşta kalmaması ve bir yastıkla desteklenmesi önemli bir noktadır.

Doğal çözüm

Fakat bunlar zaman içinde etki edecektir. Anlık ağrılarınız için ise Panaheat Isı Bandı faydalı olabilir. Sorunlu ve ağrıyan bölgenize yapıştıracağınız Panaheat Isı Bandı sayesinde uzunca bir süre ağrısız kalacaksınız.

Rahatsız etmez

Bir ısı bandıdır ve özellikle vücutta ağrı oluşan bölgelerdeki ağrının giderilmesi için kullanılan bir maddedir. Günümüzde bilgisayar başında uzun süreler geçirmek, sürekli oturur pozisyonda çalışılan bir işte çalışmak, sandalye de otururken sürekli yanlış pozisyonlarda olmak, uzun süre ayakta durmak gibi durumlarda vücudumuzun belli bölgelerinde ağrılar oluşabilir. Bu ağrıların giderilmesi için birçok alternatif metot bulunmaktadır. Ama yan etkisi olan ilaçlar bu durumlarda çok fazla kullanılmak istenmez ve bu ağrılar sineye çekilir. Ama artık hiçbir yan etkisi bulunmayan ve kullanılabilmesi için ise hiçbir özel durum gerektirmeyen bir ısı bandıdır.

Tahriş etmez

Kaslar da yaşanabilecek sıkıntıların sebebi olarak genelde uygunsuz pozisyonlarda; sandalyede, bilgisayar başında, araçta, ayakta, vb. durumda uzun süre durulması durumuyla ortaya çıkmaktadır. Kaslarda oluşan bu ciddi ağrılar için jeller kullanılabilmektedir. Fakat genelde bu tarz jeller kişilerde kötü koku ve yağlanma hissi oluşturmaktadır ve kısa süre sonra etkileri geçmektedir. Ayrıca da uygulama için uygulama bölgesi kişinin uzanamayacağı yerdeyse bir yardım gerektirmektedir. Fakat ısı bantlarında böyle bir sıkıntı yoktur. Kullanan kişilerde herhangi bir koku oluşturmamaktadır ve herhangi bir yağlılıkta oluşturmamaktadır. Bu da tabi ki daha rahat bir kullanım imkânı sunmasına yardımcı olmaktadır. Kaslar da oluşan bu ciddi ya da hafif boyutlardaki ağrılar kişilerin gündelik hayatta yapabilecekleri işleri yapmalarında ciddi bir sıkıntı yaratabilecektir. Bu sebeple kişilerin hayat kalitelerinde ciddi boyutlarda da bozulmalar oluşabilecektir.  ısı bandını kullanırken yaklaşık olarak bu bant kişilerde 8 saat kadar uzun bir süre rahatlama oluşturacaktır ve kişilerin gündelik hayatlarında daha da rahat bir şekilde hareket edebilmelerine imkân sunulmuş olmaktadır.

Klinik olarak incelenmiş olan bu ısı bantları sayesinde kişilerin ağrı oluşan kas bölgelerinde ısı etkisiyle ağrılarda hafifleme oluşmasına olanak sağlanmış olunuyor. Ayrıca bu ısı bantları da rahat bir kullanım imkânı sunması açısında özel bir şekilde tasarlanmış durumdadır. Bu özel tasarım sayesinde de günde her saat ve ortamda kullanılabilir olmasına olanak sağlanıyor. Uzun süreli etki sağlayan ve hiçbir yan etkisi olmayan bir kas ağrısı gidericisidir.

Isı Bandı Kullanırken dikkat edilmesi gerekenler;

  • 24 saatlik zaman diliminde ısı bandı aynı cilt yüzeyinde 8 saatten uzun süre tutulmamalıdır. Ayrıca cilt yüzeyinde günde 1 ısı bandından fazla bant kullanılmamalıdır.
  • 8 saatten fazla ısı etkisi gösterir. Günlük aktivitelerinize engel olmaz, kokusuz içeriği sayesinde rahatsız edici bir durumla karşılaşmazsınız. Ayrıca ilaçsızdır.

kullananlar.com.tr olarak ürün ile alakalı bir sorumluluğumuz yoktur. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır, Isı Bandı ile alakalı bütün sorumluluk kullanıcıya ve satıcı firmaya aittir.

Abone Olun
Bildir
22 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
cwe
8 Eylül 2017 23:58

bende kullandim çok iyi geldi haftalardir ağriyan omuzum 8 saat içerisinde rahatladi 10 saattir kolumda tüm gün çalıstim hareket ettim düşmedi kaşinti felanda yok tavsiye ederim.

Ersin Onan
24 Ağustos 2017 14:57

Yakı alma niyetiyle eczaneye gittim. Bu çok güzel ürün bunu deneyin dediğinde kandım aldım. Bana göre eczacının da haberi yok ne olduğundan yakar mı diyorum yakar diyor. Isı bandı olan bir ürün nasıl yakacaksa artık. Yapışmama olayı nemli bir cilt üzerine yapıştırıldığından olabilir. O kısmı eleştiremem, bende duruyor yapıştırdığım yerde. Neyse yakı varken esamesi okunmaz bu ürünün; aldığıma pişmanım açıkçası. Niyet ağrı olan bölgeye yapıştırıp biraz ısıtmaksa sorun yok amacı o. Yok yakı etkisi arıyorum diyen varsa uzak dursun arkadaşlar. Saygılar.

Selda uçak
20 Şubat 2017 18:11

Yorumları Hiç anlamadım saatlerdir boynumda gayet iyi ısı veriyor ve yapışmasında sorun yok

1 3 4 5

Panaheat Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Suat s.

1/ 5 puanladı

Panaheat ısı bandı yanıltmacadan başka hiçbir şey değil. Gidin dedelerimizin kullandığı normal yakı alın çok çok daha faydası olur. - Kaynak


T.c Hakan

1/ 5 puanladı

bi halta yaramıyor arkadaşlar boşuna almayın, yerli malı Yakı hertürlü - Kaynak


Tuçe

4/ 5 puanladı

Panaheat Isi Bandi ile Hareket Ozgurlugu! - Kaynak


Seray Sırdaş

3/ 5 puanladı

Ağrıları yüzünden abuk sabuk şeyler yapan yaşlılarla dalga geçerdim, gene o günlerden birinde kendimi Panaheat ararken buldum - Kaynak


Sibel

2.5/ 5 puanladı

Panaheat ısı bandı getiren olsaydı severdik herhalde - Kaynak