Panax Ginseng Kullananlar

Panax Ginseng bir bitki çeşididir. Kapsül – tablet formuna getirilerek besin takviyesi olarak tüketilebilmektedir. Kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı öneririz.

Özellikleri

  • Bu tarz ürünleri kullanırken, eczaneden almayı tercih etmelisiniz. Piyasada bir çok faturasız, bandrolsüz ve sahte ürün bulunmaktadır. Özellikle internetten gerçekleşen satışlarda bu durum daha fazla yaşanmaktadır.

Eğer ki siz de Panax Ginseng Kullananlar arasındaysanız, yazımızın altında bulunan yorumlar kısmına iyi ya da kötü yorumlarınızı ve deneyimlerinizi yazabilirsiniz.

Paylaşımlarınız ürünü merak edenlere yardımcı olacaktır.

Bu tür ürünleri kullanmadan önce doktorunuza danışınız. İlaç değildir.

Buna benzer gıda takviyelerini incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimizi kontrol edebilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
ayse ates
11 Haziran 2018 22:53

solgar kullandim pek bi etki goremedim sora KGNF urunu ginseng aldim hafiza icin kullaniyorum cok faydasini gordum

Panax Ginseng Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Thorbank

2/ 5 puanladı

ilacı sanki mucizevi bir ilaç gbi anlatıyor canım öyle bir ilaç düşün ki kalp damar tıkanıklığından tut prostata kadar oradan çık şeker tansiyona kadar her şeye iyi geliyor Allah aşkına var mı böyle bir ilaç?Adam ulusal,yerel bütün televizyonda çıkıyor zaten çok yararlı olsa bu kadar reklama ne gerek var...mutlaka etkisi vardır ama abartılacak kadar olduğunu zannetmiyorum.piyasada bununla ilgili bir sürü ilaç var. prooxed,doğal vitaminler en az 3 ay kullanımlık. İnsanların duygularıyla oynuyorlar malesef. - Kaynak