Paramil Anti-Parasite Macun Kullananlar

Paramil Anti-Parasite Macun bir anda birçok sitede satılmaya başlanan bir karışımdır. Bu tür ürünleri kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışınız. Bu ürünler ilaç değildir, tedavi edemez. Paramil Anti-Parasite Macun kullananlar arasındaysanız sayfamıza tecrübelerinizi yazarak kullanmayı düşünenlere yardımcı olabilirsiniz.

Fiyatı:

  • 59 TL’den başlayan fiyatlarla.

Paramil Anti-Parasite Macun Özellikleri:

  • İçerik, özellik, endikasyon, nasıl etki ettiği gibi bilgiler dahil olmak üzere resmi bilimsel çalışmalar ve yasal izinlerine dair verilere ulaşılamamıştır. Sitelerinde çok fazla iddia bulunmaktadır.
  • Ürün pek çok sitede ve sosya medya üzerinden satılmaktadır.

Buna benzer diğer ürünleri listelemek – incelemek için aşağıdaki kategorilerimizi kontrol edebilirsiniz.

Bu tarz ürünleri mutlaka doktor kontrolünde kullanınız, yan etki görüldüğü zaman en yakın tıbbi merkeze başvurunuz, site olarak bu tarz ürünleri halk sağlığı için farkındalık yaratmak için yayınlamakta ve sizleri bilgilendirmekteyiz.

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

31 Yorum - "Paramil Anti-Parasite Macun"

  Abone Olun  
Bildir

29 tl satılıyor bende aldım zaten macun diye yazıyor denize düşen yılana sarılır deniycem bakalım işallah faydalı olur

Tamamen dolandırıcılık. Sakın inanmayın…

yazılanlara bakılırsa tek faydasını gören benim sanırım. çok şaşırtıcı. denemek için bir ürün sipariş verdim. faydalı oldu benim için. bu arada bendeki durum ağız kokusu. araştırmalarım bağırsak mantarından kaynaklanan ağız kokusu sorunum olduğu yönündeydi. denize düşen yılana sarılırmış misali bu ürünü denedim işe yaradı gerçekten. şaşkınlıkla hala kullanıyorum. onca gastroenteroloji doktoru zerre kadar fayda sağlamazken hacı hoca işi bir karışım hayatımı kurtardı. tavsiye ediyormuyum. valla ağzın kokuyorsa, çözüm bulamıyorsan dene. bu arada ağız kokusu ile ilgili bilgisi olmayanlara şöyle söylim : şifa olucak deseler eşşek boku yersin. o derece lanet bişey. güvenli bir internet sitesinden sipariş verdim ben. böyle şeylere… Devamını oku

şerefsiz bunlar….şişenin içine koymuşlar bi karışım çamur gibi…al sana 69 tl…aradım en sonunda açtılar bu ne dedim…eee başkası satmıştır size dediler.bende bayana sizin ta……….m dedim ve rahatladım…aman ha almayın arkadaşlar bunlar düzenbaz şerefsiz çocukları…..

ilacın kapağı gevşk kalmış ürün tameh kutuya dökülmüş gereyiyapısın

Sipariş verdim parazit için kutu içerisinde macun geldi ürünün üzerinde parazitle alakalı hiç bir ibare yok kullanma talimatı yok ne olduğu belli değil sakın almayın bu ürünü şikayet edeceğim paramı iade etmezlerse bu üçkağıtçılar dürüst firmalara zarar veriyor hakkımı helal etmiyorum ahirette inançları varsa orda hesaplaşırız

Hangi siteden aldınız bizde yanılmayalım .Bazı ürünlerde sahte oluyor doğru siteden almak önemli olan diye düşünüyorum.