Paramil Anti-Parasite Macun Kullananlar

Paramil Anti-Parasite Macun bir anda birçok sitede satılmaya başlanan bir karışımdır. Bu tür ürünleri kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışınız. Bu ürünler ilaç değildir, tedavi edemez. Paramil Anti-Parasite Macun kullananlar arasındaysanız sayfamıza tecrübelerinizi yazarak kullanmayı düşünenlere yardımcı olabilirsiniz.

Fiyatı:

  • 59 TL’den başlayan fiyatlarla.

Paramil Anti-Parasite Macun Özellikleri:

  • İçerik, özellik, endikasyon, nasıl etki ettiği gibi bilgiler dahil olmak üzere resmi bilimsel çalışmalar ve yasal izinlerine dair verilere ulaşılamamıştır. Sitelerinde çok fazla iddia bulunmaktadır.
  • Ürün pek çok sitede ve sosya medya üzerinden satılmaktadır.

Buna benzer diğer ürünleri listelemek – incelemek için aşağıdaki kategorilerimizi kontrol edebilirsiniz.

Bu tarz ürünleri mutlaka doktor kontrolünde kullanınız, yan etki görüldüğü zaman en yakın tıbbi merkeze başvurunuz, site olarak bu tarz ürünleri halk sağlığı için farkındalık yaratmak için yayınlamakta ve sizleri bilgilendirmekteyiz.

36
Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

31 Başlık Sayısı
5 Yanıt Verenler
0 Takip Edenler
 
En İlgi Çeken Yanıtlar
En Çok Yanıt Alanlar
34 Yorum Yapan Kişi Sayısı
  Abone Olun  
Bildir
kazım demir

Paramil çayı içeriği, deniz iğdesi, andız otu, bildiğimiz maydanoz, yaban mersini yaprağı, anason ve kekik gibi tamamen doğal bitkilerden oluşmaktadır. Bu bitkilerin ve ya köklerinin kurutulmasıyla elde edilen paramil çay, bağırsak temizleyici ürünler arasına dahil olmuş yeni bir üründür.

husu

nasil kullaniliyor?

Selim

Aslında çocuklar için almıştım ama üzerinde 15 yaşın altindakiler kullanamaz yazıyor 2 gündür ben kullanıyorum faydası olurmu bilmem ama şu an icin herhangi bi yan etkisi yok ama tadı berbat

1 6 7 8