Paramil Anti-Parasite Macun Kullananlar

Paramil Anti-Parasite Macun bir anda birçok sitede satılmaya başlanan bir karışımdır. Bu tür ürünleri kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışınız. Bu ürünler ilaç değildir, tedavi edemez. Paramil Anti-Parasite Macun kullananlar arasındaysanız sayfamıza tecrübelerinizi yazarak kullanmayı düşünenlere yardımcı olabilirsiniz.

Fiyatı:

  • 59 TL’den başlayan fiyatlarla.

Paramil Anti-Parasite Macun Özellikleri:

  • İçerik, özellik, endikasyon, nasıl etki ettiği gibi bilgiler dahil olmak üzere resmi bilimsel çalışmalar ve yasal izinlerine dair verilere ulaşılamamıştır. Sitelerinde çok fazla iddia bulunmaktadır.
  • Ürün pek çok sitede ve sosya medya üzerinden satılmaktadır.

Buna benzer diğer ürünleri listelemek – incelemek için aşağıdaki kategorilerimizi kontrol edebilirsiniz.

Bu tarz ürünleri mutlaka doktor kontrolünde kullanınız, yan etki görüldüğü zaman en yakın tıbbi merkeze başvurunuz, site olarak bu tarz ürünleri halk sağlığı için farkındalık yaratmak için yayınlamakta ve sizleri bilgilendirmekteyiz.

32
Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

28 Başlık Sayısı
4 Yanıt Verenler
0 Takip Edenler
 
En İlgi Çeken Yanıtlar
En Çok Yanıt Alanlar
30 Yorum Yapan Kişi Sayısı
  Abone Olun  
Bildir
Fatma turan

Inşallah işe yarar bugün aldım daha kullanmadim kutuda nasıl kullanılır yazmıyor

yaşar

29 tl satılıyor bende aldım zaten macun diye yazıyor denize düşen yılana sarılır deniycem bakalım işallah faydalı olur

Dilek Güzel

Tamamen dolandırıcılık. Sakın inanmayın…

Cenk

yazılanlara bakılırsa tek faydasını gören benim sanırım. çok şaşırtıcı. denemek için bir ürün sipariş verdim. faydalı oldu benim için. bu arada bendeki durum ağız kokusu. araştırmalarım bağırsak mantarından kaynaklanan ağız kokusu sorunum olduğu yönündeydi. denize düşen yılana sarılırmış misali bu ürünü denedim işe yaradı gerçekten. şaşkınlıkla hala kullanıyorum. onca gastroenteroloji doktoru zerre kadar fayda sağlamazken hacı hoca işi bir karışım hayatımı kurtardı. tavsiye ediyormuyum. valla ağzın kokuyorsa, çözüm bulamıyorsan dene. bu arada ağız kokusu ile ilgili bilgisi olmayanlara şöyle söylim : şifa olucak deseler eşşek boku yersin. o derece lanet bişey. güvenli bir internet sitesinden sipariş verdim ben. böyle şeylere… Devamını oku

1 5 6 7