Paramil Çayı Kullananlar

Paramil Çayı, anti parazit çayı olarak da bilinmektedir, vücutta yer alan zararlı parazitler için geliştirildiği iddia edilen bir çay çeşididir. Ürün bu aralar popüler olmaya başladığı için hem sizlerin doğru bilgi alması hem de toplum sağlığını düşündüğümüz için sizlerle paylaşmak istedik. Satış yapan siteler doğal bitkilerden üretildiğini iddia etmektedir. Paramil Çayı kullananlar yaşadıkları tecrübeleri bizlerle paylaşabilir böylece kullanmayı düşünenlere yardımcı olabilirler.

Fiyatı:

  • 59 TL’den başlayan fiyatlarla.

Paramil Çayı Özellikleri:

  • Bu tür ürünleri kullanmadan önce ilgili izinleri olduğuna emin olunuz.
  • Mutlaka doktor onayıyla kullanmaya başlayınız.
  • Unutmayınız bu ürünler ilaç değildir, tedavi edemez.
  • Ürün pek çok sitede ve sosya medya üzerinden satılmaktadır.

Kullanımı:

  • Her seferinde bir çay kaşığı olmak üzere günde 2-3 kez kullanılabileceği belirtilmiştir. Doktorunuza danışmadan kullanmayınız.

Buna benzer diğer ürünleri listelemek – incelemek için aşağıdaki kategorilerimizi kontrol edebilirsiniz.

Bu tarz ürünleri mutlaka doktor kontrolünde kullanınız, yan etki görüldüğü zaman en yakın tıbbi merkeze başvurunuz, site olarak bu tarz ürünleri halk sağlığı için farkındalık yaratmak için yayınlamakta ve sizleri bilgilendirmekteyiz.

Abone Olun
Bildir
2 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Keremcan Dursun
5 Şubat 2018 15:00

Anneme bitki çayı almak istiyorum . Vucüdunda toksiin var. Bitki çayı alırken de hem toksinleri vücuttan atsın hem de herhangi bir parazit varsa ona engel olsun istiyorum. Anneme paramil çayı alsam belirttiğim etkileri gösteri mi? Bir de yaş problemi olur mu acaba . Yaşı 55 .

Esengül Sarıkaya
1 Şubat 2018 12:31

Benim bağırsaklarımda parazit gibi bir problem var. Bu parazitlerden kurtulmak istiyorm.Çeşitli bitki çayları denedim am problemim hala devam ediyor maalesef. Paramil çayı parazite iyi gelir mi? Kullananların yorumlarıyla bizleri aydılatırsa sevinirim.