Pastel Oje Kullananlar

Pastel Oje yüzyıllardır bayanların tırnakları süsleyen bir makyaj malzemesidir. Geçen bunca zamanda değişik renleri çıkan ojelerin gelişen teknoloji ile birlikte kendiliğinden desen alanları bile çıkmıştır. Sınırsız bir seçeneğe sahip olan bayanların tırnaklarında kullanmak için hangi oje modelini veya rengini seçecekleri konusunda hep bir ikilem arasında kalmışlardır. Birbirinden güzel olan bu ojeleri seçmek harbiden zor bir süreçtir. Çünkü birini seçerken diğerlerinde vazgeçmek zorunda kalıyorsunuz. Böylesine zorlayıcı bir seçim yaparken dikkat edilen öncelikli husus kullanılacak ojenin kalitesidir. Kaliteli bir oje tırnağınıza en az etki edecek şekilde geliştirmiş olanıdır. Sırf markası var diye gidip bir ojeye yapışmak kötü bir tercih olacaktır.

Yeni bir model daha

Hepimiz yapmışızdır. İlkokulda kullandığımız pastel boyalar her be kadar yağlı olsalar da en çok eğlendiğimiz boya türüdür. Yeni çıkan Pastel ojelerle resim derslerinde severek kullandığımız pastel boyalarla tırnağımızı da süsleyebileceğiz.

Peki, bu ürünü nasıl kullanacağız?

Pastel boyalar güzelliklerinin yanı sıra istediğimiz rengi oluştururken çektiğimiz eziyet ile bizleri en çok zorlayan boyalardandır. Boyama işlemini yaptığımız alan tırnağımız olunca durumun daha da zorlaşacağı kanısı oluşur. Ancak Pastel ojelerin kullanımı son derece basittir.

  • Oje uygulanmadan önce tırnakların düzgün bir şekilde dezenfekte işleminin gerçekleştirilmesi gerekir. Bu işlem için evimizde kolaylıkla bulabileceğimiz kolonya yeterli olacaktır. Daha sonrasında tırnakların kurutulması gerekir. Kolonya içerisindeki alkol uçucu olduğu için bu işlem fazla zamanınızı almaz.
  • Ardından altta kalacak olan boyayı sürmelisiniz. Sonra kurumasını bekleyiniz.
  • Alt boya kuruduktan sonra üst kısmına Pastel ojeyi sürün ve onu da kurutun. Kurumaya başladıkça bazı yerler ayrılacak ve alttaki koyu renkli boya maddesi ortaya desen olarak çıkacaktır.
  • Daha sonrasında üzerinde cila sürerek ojenizin uzun süre canlı kalmasını sağlayabilirsiniz. Eğer tırnaklarınız güçsüz ise en alta koruyucu sürmenizde fayda var.
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Pastel Oje Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

her derde deva evet o la senza

4/ 5 puanladı

pastel'in en güzel ojesi ve dünyanın en güzel bordosu. - Kaynak


drs

3.9/ 5 puanladı

Pastel'in matlaştırıcı ojesi en sevdiğim ürünlerden biri :) ojeni 2 kat sür, kuruduktan sonra matlaştırıcıyı sür... eğer kurumasını beklemediysen olmamış olabilir... - Kaynak


nilnil333

3.8/ 5 puanladı

Pastel kokulu oje portakal var. portakal rengi ve kokulu. çok cici duruyoooo. :) :) :) - Kaynak


Zehraslife

3.8/ 5 puanladı

Pastel Nude - Kaynak


sweetsilentmood

3.8/ 5 puanladı

Sevdiysem.. - Kaynak