PCA Skin Ürünleri Kullananlar

PCA Skin Ürünleri, 1990 yılında kurulmuş firmanın ana merkezi ABD / Arizona’dır. Türkiye merkezi ya da şubesi bulunmamaktadır. Internet siteleri ya da ünlü kozmetik markalarının reyonlarında satışı yapılmaktadır. Sadece cilt bakımına yönelik ürünler geliştirerek satışını sağlamaktadır. Erkek ve kadınlar için ayrı ayrı geliştirilmiş ürün ağına sahiptir. Toplam ürün adedi bilinmemektedir. Ürün çeşidinin fazla olması sebebi ile sadece bazı ürünleri incelenmiştir. PCA Skin Ürünleri kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler.

PCA Skin Ürünleri Özellikleri, Faydaları:

  • PCA Skin Hydrating Nemlendirici Toner 120 TL

206,5 ml içeren şişelerde satılmaktadır. Kuru ve normal cilt tipleri için geliştirilmiştir. Yaşlanma etkileri ile mücadele ederek cildin nemlendirilmesini sağlar. Fazla kir ve yağın giderilmesinde aktif rol alır.

  • PCA Skin Detoxifying Detoks Maske 240 TL

Normal ve yağlı cilt tipleri için geliştirilmiştir. Gözeneklerşn arındırılması ve akne bakımında kullanılmaktadır. Japon Beyaz Kömürleri ana etken maddedir. Cildin desteklenmesine yardımcı olur. Anti aging özelliklerle güçlendirilmiştir.

  • PCA Skin Body Theraphy Vücut Terapisi 250 TL

Kuru – normal cilt tipleri içindir. Cilt tonu eşitsizlikleri ile mücadele ederek yoğun nemlendirme hizmeti sunar. 198,4 gr içeren şişelerde satılan ürünün kullanımı ise her duş sonrası tüm vücuda masaj hareketleri ile uygulama esasına dayanmaktadır.

  • PCA Skin Pigment Bar 88 TL

Normal cilt tipleri için geliştirilmiş olup 90 gr içeren kavanozlarda satılmaktadır. Krem formunda olan ürün cildin sakinleştirilmesi cilt tonunun eşitlenmesine katkı sunar. Tüm vücutta uygulanabilir.

  • PCA Skin Peptide Lip Theraphy Dudak Terapisi 110 TL

Dudak bakımında kullanılmaktadır. Shea Butter ana etken madde olup Peptid Kompleksleri ile güçlendirilmiştir. Dudak hatlarının görünümün azaltılmasına yardımcı olarak kolajen sentezinin tetiklenmesini sağlar. Dudakların nemli kalmasına yardımcı olur. Tüm cilt tiplerinde tercih edilebilir.

  • PCA Skin Akne Kontrol Seti 600 TL

Set içerisinde 4 adet ürün yer almaktadır. Bunlar; PCA Skin BPO %5 Cleanser, PCA Skin Clearskin, PCA Skin Ance Cream ve PCA Skin Intensive Clarity Treatment %0,5 Pure Retinol Night isimli akne bakım ürünleridir. Ürünlerin tamamında Retinol ana bileşen olarak tercih edilmiştir. Aknelerin oluşumunun engellenmesi, sivilce izlerinin giderilmesi ve bakımına yardımcı olmak üzere tasarlanmış ürünlerdir. Tamamı krem formundadır. Benzoil Peroksit yardımcı etken maddeler olarak kullanılmıştır. Gözeneklerin temizlenmesi, sivilceye neden olan bakteri oluşumlarının engellenmesi ve giderilmesi, sivilcelerin neden olduğu leke görüntülerinin azaltılmasına hizmet eden bakım ürünleridir. Bir set bir aylık kullanım imkanı kapsamaktadır.

Diğer bakım ürünlerini incelemek isterseniz aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Cilt Bakım

Güzellik ve Bakım

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör