Pekin Kremi Kullananlar

Pekin Kremi, internet ortamında sıklıkla aranılan bir ürün olsa da herhangi bir marka tarafından üretilmiş değildir. Farklı isimlere ulaşılan ürünün asıl adı Mucize 300 Yıllık Krem olarak nitelendirilmektedir. Ürün aynı zamanda Çin yağı, China Oil, Asırlık Mucize Krem, Asırlık Uzak Doğu Mucize Kremi gibi isimlerle de bilinmektedir. Pekin Kremi kullananlar var ise değerli yorumlarını sitemize yazarak aynı ürünü kullanmak isteyen bireylere yardımcı olabilirler.

Fiyatı:

  • 59 TL’den başlayan fiyatlarla.

Pekin Kremi Özellikleri:

  • Ürün hakkında çok fazla iddia olmasına karşın bu iddiaları destekleyecek bilimsel çalışmalara ve klinik testlere ulaşılamamıştır. Ürün Mucize Krem veya Çin Kremi olarak TV Shop – Tele Mağaza sistemlerinde ve bazı internet sitelerinde satılmaktadır. İçerik bilgisi muamma niteliktedir. Doktorunuza danışmadan kullanmamanızı öneririz.

Kullanımı:

  • Temiz kuru cilt yüzeyine günde birkaç kez masaj yaparak yediriniz. Tahriş olmuş ciltlerde uygulama yapmayınız.

Buna benzer diğer ürünleri incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimizi kontrol edebilirsiniz.

12
Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

10 Başlık Sayısı
2 Yanıt Verenler
0 Takip Edenler
 
En İlgi Çeken Yanıtlar
En Çok Yanıt Alanlar
12 Yorum Yapan Kişi Sayısı
  Abone Olun  
Bildir
ahmet

allah sizi bildiği gibi yapsın. ahiretinizi karartıyorsunuz. 59 tl için her kılığa giriyorsunuz. yazıklar olsun.

Elif

Bende aldım ağrılar insanın o kadar canını yakınca herkes gibi bende rahatlarım diye ümit ettim işte paramın gitmesi bir kenara dursun bel ağrısı bel fıtığı için sürdüm iyi olmak bi yana ağrılarım normal dışı iki kat arttı her sürüşümde belim tutuldu daha beter oldum bu insanlar bizim gibilerin acılarından faydalanıyor ama bu dünya burda kalmıycak o kar ettiklerini sananların vay haline kıssadan hisse asla almayın paranıza yazık demiycem birazda olsa iş gören ekleminizden olursunuz maazallah sağlığına yazık