Pekin Kremi Kullananlar

Pekin Kremi, internet ortamında sıklıkla aranılan bir ürün olsa da herhangi bir marka tarafından üretilmiş değildir. Farklı isimlere ulaşılan ürünün asıl adı Mucize 300 Yıllık Krem olarak nitelendirilmektedir. Ürün aynı zamanda Çin yağı, China Oil, Asırlık Mucize Krem, Asırlık Uzak Doğu Mucize Kremi gibi isimlerle de bilinmektedir. Pekin Kremi kullananlar var ise değerli yorumlarını sitemize yazarak aynı ürünü kullanmak isteyen bireylere yardımcı olabilirler.

Fiyatı:

  • 59 TL’den başlayan fiyatlarla.

Pekin Kremi Özellikleri:

  • Ürün hakkında çok fazla iddia olmasına karşın bu iddiaları destekleyecek bilimsel çalışmalara ve klinik testlere ulaşılamamıştır. Ürün Mucize Krem veya Çin Kremi olarak TV Shop – Tele Mağaza sistemlerinde ve bazı internet sitelerinde satılmaktadır. İçerik bilgisi muamma niteliktedir. Doktorunuza danışmadan kullanmamanızı öneririz.

Kullanımı:

  • Temiz kuru cilt yüzeyine günde birkaç kez masaj yaparak yediriniz. Tahriş olmuş ciltlerde uygulama yapmayınız.

Buna benzer diğer ürünleri incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimizi kontrol edebilirsiniz.

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

9 Yorum - "Pekin Kremi"

  Abone Olun  
Bildir

Bende aldım ağrılar insanın o kadar canını yakınca herkes gibi bende rahatlarım diye ümit ettim işte paramın gitmesi bir kenara dursun bel ağrısı bel fıtığı için sürdüm iyi olmak bi yana ağrılarım normal dışı iki kat arttı her sürüşümde belim tutuldu daha beter oldum bu insanlar bizim gibilerin acılarından faydalanıyor ama bu dünya burda kalmıycak o kar ettiklerini sananların vay haline kıssadan hisse asla almayın paranıza yazık demiycem birazda olsa iş gören ekleminizden olursunuz maazallah sağlığına yazık

Benim babannem televizyonda reklamını görmüş aldılar ve hiçbir fayda görmediğini söylüyor. Küçücük bir kutusu ve kutuda da bi kaç sürümlük krem var . Para vermeye değmez.

gosterdiginiz kutu kiremle gelen kirem in hic alakasi yok

Dedemin romatizma ve bel ağrıları var. Ona iyi gelecek şeyler bakıyorum . Televizyonda pekin kremini duymuş işe yarıyormuş felan dedi de ben dur bi internetten bakayım dedim. Kullananların pekin kreminin işe yarayıp yaramadığını söyleyebilir mi ?

Dizlerşmde ağrı oluşmakta sürekli. Televizyonda görüdğümde mucizevi krem felan diye gördüm ama bu pekin kremini gerçekten işe yarar mı ? Ağrılarımdan kurtulmak istiyorum artık . Bunun için önerebileceğiniz bir şey var mıdır?

Bende almayı düşünüyordum ama yorumlardan belli oluyor bir işe yaramadığı

Arkadaşlar almayın hiçbir işe yaramadı bende

5 sanıyede sunızıtu gecırıyorsa ordakı bayan neden kullanmıyo 5 sanıye ya 5 sanıye

Ettiğiniz yeminler yakanı bırakırmı,,,, Kelligede ilac bulmuştunuz, hani cok faydasını buldun mu.? Belli belli sadece gözlükleriniz,çoğalmış….