Perspirex Roll On Kullananlar

Perspirex Roll On etkisi yüksek ter önleyici olarak kullanılmaktadır. Yalnızca koltuk altı terleme değil, el ve ayak terlemelerinde de uygulanarak yüksek etki gösterebilmektedir.

Perspirex Roll On içeriğinde neler vardır?

Formülünde; alüminyum klorür, alüminyum  laktat tampon yer almaktadır.

Nasıl kullanılır?

Koltuk altı, el veya ayaklarınızın temizliğini sağlayın. Roll – On’dan yeteri kadar sürün. Sabah ve uyurken kullanımı tavsiye edilmektedir. Cildinizde çatlak ve kesiklerin olmamasına dikkat ediniz. Temiz cilde uygulanan Roll On, en az üç gün boyunca etkisini gösterecektir. Yüz ve genital alanlar dışında aşırı terleme noktalarında da rahatlıkla uygulanmaktadır.

 Nasıl çalışır?

Formülünde yer alan; aliminyum bazlı laktat, klorür ve alkol çözeltisi sayesinde ter bezleri içerisine işleyerek keratin reaksiyonu başlatır. Bu reaksiyon ile ter bezlerinin işlev görmesini engeller. Oluşturulan bu reaksiyon, etkisini yitirmesi ile birlikte organizmadan doğal yollarla atılır. Bu şekilde herhangi bir yan etkiye sebebiyet vermemektedir.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Perspirex Roll On Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

everythingbutthegir

3.9/ 5 puanladı

guclu ve etkili bir antiperspirant markasidir. ayak ve koltukalti icin olmak uzere iki cesidi vardir. - Kaynak


soslusarma

3.9/ 5 puanladı

arkadaşlar tesadüf eseri böyle bir markayla karşılaştım. fakat nette fazla bilgi bulamadım hakkında, kullanıcı yorumu falan. duyan, bilen, kullanan var mı? açıklaması da buyrun aşağıda: Tam anlamıyla işe yarayan ter önleyici Eğer antiperspirantınız sizi kuru tutmuyorsa Perspirex’i deneyin. Eşsiz, patentli formülasyonunun ter ve kokuya karşı gerçek, uzun süreli koruma sağladığı klinik olarak kanıtlanmıştır. Öyle etkilidir ki tek bir uygulama 3 ile 5 gün boyunca iş görecektir - Kaynak


BakimStore

3.7/ 5 puanladı

Perspirex Roll-on Koltukaltı Terleme Önleyici: Eşsiz, patentli formülasyonunun ter ve kokuya karşı gerçek, uzun... - Kaynak