Philips Buhar Kazanlı Ütü Kullananlar

Philips Buhar Kazanlı Ütü sizlerin de bildiği gibi, Buhar Kazanlı Ütülerin birçok marka ve modeli mevcuttur. En çok ürün çeşidini barındıran diğer bir marka da Philips’tir. Philips Buhar Kazanlı Ütü çeşitleri arasından, bütçenize ve ihtiyacınıza uygun olanı bulmanız sizler için zor görünebilir. Fakat paylaşacağımız yorumlar sayesinde ütünüze karar verebilirsiniz.

Yeni teknoloji

Philips Buhar Kazanlı Ütülerin tamamında şok buhar özelliği bulunmaktadır. Bu şok buhar sayesinde, en kırışık kıyafetlerinizi bile tek seferde açma imkanı elde ederek, zamandan tasarruf edeceksiniz.

Yorulmadan hızlı bir şekilde kullanacağınız Philips Buhar Kazanlı Ütü hayatınızı kolaylaştıracak.

Ütü Nasıl Kullanılır?

  • Ütünüzün kullanım kılavuzunda detaylı bir şekilde yazar. Fakat genel olarak anlatmak gerekirse, kazana suyunuzu doldurup, ısınmasını bekledikten kısa bir süre sonra ütü işleminize başlayabilirsiniz.
  • Buhar kazanlı ütülerin avantajları, daha çabuk ütü işlemini bitirdikleri için daha az enerji tüketirler, sürekli su doldurmak zorunda kalmazsınız, yorulmazsınız ve zevkle ütü yaparsınız.
  • Eğer ki siz de Philips Buhar Kazanlı Ütü almayı düşünüyorsanız yada kullanıyorsanız yazımızın en alt kısmında bulunan Yorumlar kısmına yorumlarınızı bırakabilirsiniz.
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Philips Buhar Kazanlı Ütü Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Deniz32

4.6/ 5 puanladı

philips ütüde çok iyidir... biraz tefale göre pahalıdır ama philips çok daha iyidir. - Kaynak


İllia

2/ 5 puanladı

Philips marka ütü aldim.dört ay sonra kireclendigi icin iade ettim bana bir üst modelinin yenisini verdiler.O ütüm de 3 ay sonra kireclendi ve bozuldu. Tekrar degistirmeye utandigim icin gitiim Tefal ütü aldim. 3 yildir kullaniyorum, cok memnunum. Tavsiye ederim. - Kaynak


Celebic

4.7/ 5 puanladı

Hocam ütüden son derece memnunuz daha doğrusu eşim çok memnun. Fiyatını hak eden bir ürün. Bu eşimin kullandığı üçüncü buhar kazanlı ütü oldu. Bunun diğerlerinden çok farklı olduğu nu söyledi. - Kaynak


Beyaz Begonvil

4.8/ 5 puanladı

Tefal assla. Philips kesinlikle. Tecrubeyle sabittir - Kaynak


Pratik Hanım

4.6/ 5 puanladı

philips akıllı ütü al derim ben. hem buhar gücü çok yüksek hem de ısıyı ayarlaman hiç gerek yok. otomatik ayarlıyor, kumaşı yakma riskin olmuyor. - Kaynak