Physiologica Gifrer Serum Fizyolojik Flakon Kullananlar

Physiologica Gifrer Serum Fizyolojik Flakon aralarında bebeklerin de bulunduğu küçük çocuklar, burunları tıkandığı zaman bu durumdan oldukça rahatsız olurlar.
Bebeklerin, huzursuzluklarında dolayı verdikleri tepkiler ebeveynlerinin telaşa kapılmasına neden olur. Burun tıkanıklığı bebekler ve çocuklar için sıkça görünen bir durumdur.

Physiologica Gifrer Serum Fizyolojik Flakon Ne İşe Yarar?

Physiologica Gifrer Serum Fizyolojik Flakon kullanıldığı zaman rino farenks bölgesinin rahatlamasını sağlayabilir. Ürünün nezle ve grip gibi üst solunum yolları rahatsızlarında kullanıma uygun olduğu belirtilmiştir. Bunun la birlikte göz ve kirpik temizliği için de bu ürünün kullanılması tavsiye edilir. Ürünün hijyenik olduğu belirtilmektedir. Ürün çocuklarda ve bebeklerde rahatlamaya neden olmaktadır.

Physiologica Gifrer Serum Fizyolojik Flakon aynı zamanda burun içi mukozasının nemlenmesini ve eski sağlık haline dönmesini sağlar. Burun için mukozası tıkandığı durumlarda kullanılan sprey, özellikle küçük yaştaki çocukları ve bebeklerin yaşadığı bu rahatsızlıkta etkili olabilmektedir. Sodyum klorür, içerdiği esas ana maddedir.

Physiologica Gifrer Serum Fizyolojik Flakon Kullanım Şekli

  • Ürünün bebeklerde kullanım şekli birkaç damla olmak üzere, günde bir ila üç kez arası olarak tavsiye edilmektedir. Ayrıca ürünün, ihtiyaç halinde, eczacınız veya doktorunuz tavsiyesinde kullanılması önerilir. Çocuklarda ise günde on ila kırk damla arası kullanılması uygun görülmektedir.
  • Göz bölgesi için ise günde bir ila altı kez uygulanması ön görülmektedir. Ürünü kullanabilmeniz için baş kısmı döndürülür ve kopartılarak açmanız gerekir.
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Physiologica Gifrer Serum Fizyolojik Flakon Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

cosmic girl

4/ 5 puanladı

bebeklerin burun tıkanıklıklarında kullanılan, kavga kıyamet burnun iki deliğine sıkılmanın ardından bebişi hapşırtmak suretiyle burnundaki sümüklerin top top çıkmasını sağlayan steril okyanus suyu. - Kaynak


esmerseker85

3.9/ 5 puanladı

cnm bizdede oldu çapak dr önce bu solisyonu verdi physiologica gifrer kullandım 3 gün gözünü bununla temizleyip göz pınarına hafifçe masaj yaptım geçti ama tekrar oldu sonra tobrex diye antibiyotikli bi damla verdi bunuda 5 gün kullandık geçti çok şükür - Kaynak


ilkay_M

3.9/ 5 puanladı

@Laedri1 s verdi burnu tikali physiologica gifrer damlatiyorum surekli...insallah bir an once gecer Amin...poffff :( - Kaynak