Plasenta Anti­Hair Loss Şampuan Kullananlar

 Plasenta Anti­Hair Loss Şampuan, saç dökülmesinin azalmasına büyük bir oranda yardımcı olur ve sağlıklı saçların oluşmasını sağlar.

  • İçinde bulunan buğday plasentası ekstresi ile marine (deniz) glikojenleri sayesinde de; saç folikülünün gelişmesi ile yeni hücrelerin oluşmasında büyük bir rol oynar. Buğday plasentası ekstresi aynı zamanda saçın daha sağlıklı gelişmesini de destekler.
  • Saç dökülmelerine sebep olan pek çok faktör bulunmaktadır; hava kirliliği, yoğun stres,beslenme bozuklukları, erkelerde testesteron, mevsimsel ile irsi olarak naturel glikojen ve bitkisel buğday plasentası ile birlikte saç foliküllerinin büyümesi ile yeni hücrelerin oluşmasına yarar sağlamakta olan bir şampuandır. Sürekli ve düzenli olarak kullanıldığında saç dökülmelerini gözle görülür bir şekilde azaltmaya ve saçların daha sağlıklı büyümesine de yardımcı olur.

Plasenta Anti­Hair Loss Şampuan’ın faydaları nelerdir?

• Bitkisel olan buğday plasentası ile doğal glikojenle saç köklerinin gelişmesini ve yeni hücrelerin oluşumunu uyarmayı sağlar.

• Saç dökülmesinin gözle görülür bir şekilde azalmasına ve daha sağlıklı saçların çıkmasına yardımcı olur.

• Nazik bir şekilde temizlerken bakım yapmakta olan içeriği saçın kolay bir şekilde taranmasını ve daha da canlı görünmesini sağlar.

• Sık kullanım için oldukça uygundur.

• Placenta Losyon ile birlikte kullanıldığında ise optimal bir sonuç elde edilir.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Plasenta Anti­Hair Loss Şampuan Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

ta kendisi

4/ 5 puanladı

buğday plasentası ile yapılan şampuanı mevcuttur. uzun süre kullanımında saç dökülmesini durdurduğu rivayet edilir. en azından diğer şampuanlar gibi kimyasal maddeler içermediğinden faydası olmasa bile zararınında olmayacağını düşünmekteyim. deneyimlerimi bildiricem efendim. - Kaynak


@aycaddd

3.9/ 5 puanladı

@gidburdan her gittiğim yerde saç bırakırım.Aşırı dökülür.En aza indiren novocrin placenta anti hair loss şampuan. Bende işe yaradıysa+ - Kaynak


mavi misket

4.2/ 5 puanladı

ben de plasenta kullanıyorum ve memnunum, bir de plasenta'nın solüsyonu var onu da kullanmaktayım. - Kaynak