Plumpy Kullananlar

Plumpy, ürün hakkında çok fazla iddia olmasına karşın yeterli veri bulunamamıştır. İthal ürünler arasında yer alan ürünün on üç farklı bitki özü ve üç farklı kimyasal bileşenden oluşturulduğu yazılmaktadır. Ürün bir güzellik bakım ürünü olup dudak dolgunlaştırma işlemlerinde kullanılmaktadır. Hakkında bilimsel araştırma raporları, üretim ve dağıtımına yönelik onaylar ve resmi izinler, klinik deney ve testler bulunamamıştır. Plumpy kullananlar var ise değerli yorumlarını sitemize bırakarak aynı ürünü araştıran diğer bireylere faydalı olabilirler.

Fiyatı:

  • 59 TL’den başlayan fiyatlarla.

Plumpy Özellikleri:

  • Ürünü doktorunuza danışmadan kullanmamanızı öneririz.
  • 10 ml içeren tüplerde satılmaktadır. Silikon uçludur. Pratik kullanım imkanı sunar.

Kullanımı:

  • Günde bir – iki defa ince bir tabaka halinde dudaklarınıza sürdükten sonra yediriniz. Kullanım sonrası isteğe göre rujunuzu sürebilirsiniz.

Diğer bakım ürünlerini incelemek isterseniz aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Cilt Bakım

Güzellik ve Bakım

Abone Olun
Bildir
5 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Özge
31 Ocak 2018 22:21

Dudaklarımın dolgunlaşması için plumpy kullanmayı düşünüyorum ama dudaklarım çok kuru. Her saat nemlendirici sürmek zorunda kalıyoeum . Aksi halde çatlaklar oluşuyor. Plumpy kullandıktan sonra nemlendirici ve benzer şeyler kullandığımızda yapış yapış oluyor mu?

zös
24 Şubat 2018 14:32
Reply to  Özge

merhaba ben 1 aydır kullanıyorum. dudak kuruluğun varsa tavsiye ederim çok fazla nemlendiriyor

Zey
12 Mart 2018 16:33
Reply to  zös

Dolgunlaştırıcı etkisini gördünüz mü bende almayı düşünüyorum da

Tuğba Yıldız
22 Ocak 2018 13:37

Benimde dudaklarım geniş ama ince durmakta . Bunu kalınlaştıracak bir ürün arıyorum . Plumpy gerçekten dudaklarda kalınlaşma sağıyor mu ? Bir de tahriş konusunu nasıldır acaba. Kullanan arkadaşların tavsiyelerini ve önerilerini bekliyorum . Şimdiden teşekkürler.

Sude Ilısu
19 Ocak 2018 12:12

Plumpy kullananlar, ürünü sürdükten sonra hemen ruj sürüyor musunuz ? Benim dudaklarım biraz küçük , ve dolgun görünmesini istiyorum . Aynı zamanda kuru olduğu için ve güzel görünmesi için ruj da sürmem gerekli . Ama bu ürünün üzerine sürüldüğünde nasıl etki yapar ? Yapış yapış olur mu?

Plumpy Kullananlar Sosyal Medya Yorumları