Power System L-carnitine Kullananlar

Power System L-carnitine Nedir?

Power system l-carnitine tek servisinde 3600mg yüksek saflıkta l-carnitine içeren besin takviyesidir. 30 ml lik tek servisi kullanımı kolay tüpler şeklinde şişelenmiştir.

Özellikleri Nelerdir?

  • Yağ yakımını tetiklenmesine yardımcı olabilir.
  • Metabolizmanın hızlandırılmasına destek olabilir.
  • Antrenman esnasında terlemenin arttırılmasına katkı sunabilir.

Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Kardio ya da spor aktivitesinden 15-20 dk önce tek tüp olarak kullanılabilir. İlk defa kullanılacaksa ilk bir hafta boyunca yarım tüp olarak kullanılması tavsiye edilmektedir. Spor olmayan günlerde kullanımı tavsiye edilmez.

Dikkat – Olası Yan Etkileri

Midesi hassas kişilerde kullanıma başlanması ile birlikte hassasiyet yaratabilir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. 45 yaş üstü kişilerin doktor kontrolünde kullanması tavsiye edilmektedir.

Çeşitleri:

Türkiye’ye 2009 yılından itibaren düzenli olarak ithalatı bulunmaktadır. 2015 yılında 20 servislik ürün beraberinde ilk defa 10 servislik ürün de getirilmiştir.

İçerik:

Power System
L-Carnitine 3600 mg 30 ml
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 30 ml
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 20
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Kalori 3
Protein <0,1 g 3%
Toplam Yağ <0,1 g 1%
Toplam Karbonhidrat <0,1 g 2%
L-Karnitin 3600 mg **
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler hesaplanmamıştır.
Diğer İçerikler: Su, L-Karnitin (10,8%), Sitrik Asit, Aroma, Sodyum Sorbat, Suni Tatlandırıcı, Asesülfam Potasyum, Sodyum Sakkarid.
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Power System L-carnitine Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

hakan

4.65/ 5 puanladı

ürünü almadan önce kararsızdım fakat şuan keşke daha önce alsaydım diyorum hakkını verdinizmi antremanlarda harika ter atıyorsunuz etkisini ancak 1 ay sonra bitince bakcam ama iyi iş çıkaracakmış gibi gözüküyor ürünle birlikte hediye olarak Grenade Thermo Detonator dene maksatlı aldım ilk onu kullandım o bundan da iyi kanısındayım herhangi bir yan etkisi yoktur umarım ama ikiside antremanda hakkını veriyor bence - Kaynak