Powerlife CLA 1000 mg Kullananlar

Powerlife CLA 1000 mg nedir?

Powerlife CLA 1000 mg, Avrupa standartlarında yüksek kalite ham madde kullanılarak kilo vermeyi hedefleyen kişiler için formüle edilmiş gıda takviyesidir. Yağ asitlerini hücrenin yağ depolarının lipolize uğradığı yer olan mitokondriye taşımaktan sorumlu karnitin palmitoil transferaz enzimini uyarır. Yağ asitlerini yağ gözelerine taşıyan bir enzim olan lipoprotein lipaz maddesinin işlevlerini yavaşlatır ve bu sayede yağın vücutta depolanmasını engeller. Bu sayede yağlar yakılmaya hazır ve ilk enerji kaynağı olarak vücutta kullanıma hazır olarak tutulur.

Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

1 Servis (1 kapsül) Powerlife CLA 100-150 ml sıvı ile yutulur. Kapsüller ideal boyda olup kolay yutulabilir formdadır. Çiğneyerek yutulması tavsiye edilmez. Yiyeceklerdeki yağı depolamayı engellediğinden öncelikli kullanımı ana öğünlerden 10-15 dk önce olarak tavsiye edilmektedir. Spor yapılan ve yapılmayan günlerde kullanımı uygundur.

Powerlife CLA Özellikleri Nelerdir?

  • Definasyon dönemindeki sporcuların kullanıma uygundur.
  • Yüksek standartlarda Alman menşeili ham madde kullanılarak formüle edilmiştir.
  • Tek kutuda 100 kapsül içeriği ile rakiplerinin önündedir.
  • Her seviyeden sporcunun kullanımına uygundur.
  • Domuz katkısı içermez. Kapsüller yenilebilir sığır jelatininden üretilmiştir.

Kombinasyon:

  • En iyi sonuçlar için L-Karnitin ürünleri ile birlikte kullanılabilir.

Olası Yan Etkiler:

CLA kullanımı mide rahatsızlığı, diare, mide bulantısı ve yorgunluk gibi yan etkilere neden olabilir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanımı tavsiye edilmez. Konjuge linoleik asit kan pıhtılaşmasını yavaşlatabilir. Teorik olarak, konjuge linoleik asit, kanama bozukluğu olan insanlarda morarma ve kanama riskini artırabilir. Bu konuda kesin bulgu yoktur. Diyabet hastalarının bu ürünü kullanması tavsiye edilmez. Konjuge linoleik asit almak metabolik sendromu olan kişilerde şeker hastalığına yakalanma riskini artırabilir. Bu durumlarda kullanımı tavsiye edilmez. Planlı bir cerrahiden en az 2 hafta önce kullanmayı bırakın. Gıda takviyesidir. İlaç değildir; herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi ya da önlenmesinde kullanılmaz.

İçerik:

Powerlife
CLA 1000 mg-100 Softgel
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 1 kapsül
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 100
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
CLA 1000mg
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler belirlenmemiştir.
Diğer İçerikler:
Abone Olun
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
erdal
7 Aralık 2018 15:05

Arkadaşlar böyle şeyler kullanıp sağlığınızdan olmayın. Doğal yollardan vazgeçmeyin

Powerlife CLA 1000 mg Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Hüseyin

4.68/ 5 puanladı

Bundan önce hardline kullanmıştım bu powerlife in 2. Cla kutusu. Inanılmaz etkisini hissettiğimden kullanmaya devam ediyorum. V4 devam edeceğim - Kaynak