Poxy Temizlik Ürünleri Kullananlar

Poxy Temizlik Ürünleri, 2008 yılı itibari ile ülkemizde kurulmuş yerli bir temizlik firması olup Dursunoğlu Kimyacılık adı altında faaliyet göstermektedir. Toplamda beş yüz bine yakın müşteri kapasitesine sahip olan firma üyelik sistemi ile satış yapmak isteyen bireylere düşük maliyetli kar amacı güderek hizmet vermektedir.

Fiyatı:

  • 19,90 TL / Genel temizlik setine ( üçlü genel set ) ait fiyattır.

Ürün Yelpazesi ve Çeşitleri:

  • Genel Temizlik, Fayans Temizleme, Yağ Çözücüler, WC Jell, Çelik Parlatıcılar,
  • Mikrofiber ve Cam Temizleme Bezleri, Pas Sökücüler.

Poxy Temizlik Ürünleri Genel Temizlik Ürün Yelpazesi ve Fiyatları:

Aşağıda Poxy kuruluşuna ait tüm ürünler, ana kategoriler halinde sıralanmış olup fiyatları 2017 Mayıs ayına ait güncel ücret tarifeleridir. Perakende satış sistemine tabi olup üyeliğe özel indirimli fiyatlar değildir. Ürünlerin özellikleri ve faydaları aşağıda özet halinde sıralanmıştır.

  • 800 gr Leke Çözücüler 20 TL: Bant yapışkan lekeleri, oje, kan lekesi, çay – kahve, sigara, tükenmez kalem lekeleri dahil tüm inatçı lekelerde etkili bir çözümdür.
  • 6 kg Genel Temizlik 95 TL: Çok amaçlı genel temizlik için ideal olup ekonomiktir. Püskürtme, sulandırma yöntemi ile kullanılabilir. Nanyonik formüle sahiptir.
  • Fayans Temizleme 6 Kg 65 TL, 1 Lt Fayans Temizleme 17 TL, 5 Lt Banyo Fayans Temizleme 50 TL / Adet olup fayans ve derz araları dahil tüm banyo, fayans temizliğinde etkilidir. Ekonomik yapıdadır.
  • 6 kg Ağır yağ çözücü 70 TL, 750 ml Ağır yağ sökücü 20 TL, 5 Lt Ağır yağ çözücü 55 TL olup bu kategoride yer alan ürünler fırın, ızgara, ekipmanlar üzerinde kolaylıkla kullanılabilir. Ekipman ya da yüzey üstüne direkt dökebilir veya sprey halinde sıkabilirsiniz. Kir oranına göre 5 ila 30 dakika arası bekledikten sonra yumuşak uçlu fırçalar yardımı ile genel kirleri alınız ve ardından temiz su ile durulayınız. Sıcak su kullanmanız kirlerin daha kolay yok olmasını sağlayabilecektir. Yanmış yağlar veya Endüstriyel yağların temizliğinde de kullanılabilmektedir.
Abone Olun
Bildir
3 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Hülya
12 Eylül 2020 23:13

Keske ürünlerin içeriğini yazabilseler di de bitkiselmi kimyasalmı anlasaydık

zeynep mermerci
6 Temmuz 2017 10:00

Bu firma türk firmasımı? poxy nin ürünlerinin fiyatı cok uygun gorunuyr denemeden önce poxy temizlik ürünleri kullanan varsa paramızı neye vereceğimizi bilelim.

Birgül taşlı
8 Haziran 2017 19:30

Ülkemizde adına böyle yerli temizlik ürünleri satan firma gayet onur verici ancak ürünlerini hic kullanmadım daha önce poxy temizlik ürünleri kullanıpta memnun kalanlar oldular mı?