Premesis Plus Tablet Kullananlar

Premesis Plus Tablet, besin takviyelerinden biridir. Bağışıklığın desteklenmesine yardımcı olur. İlaç değildir. Vitamin ihtiyacının karşılanmasına yardımcı olabilir. Premesis Plus Tablet kullananlar bağışıklığın desteklenmesine yardımcı bir ürüne sahip olabilirler. Hastalıkları tedavi edemez. Ürünün satış sitelerinde yararlarına yönelik bir bilgi bulunmadığı için içeriğindeki maddeler editörümüz tarafından araştırılarak aşağıya yazılmıştır.

Fiyatı:

  • 54 TL’den başlayan fiyatlarla. 30 tablet içeren ambalajlarda.

İçeriği:

  • Zencefil Kökü
  • Folik Asit
  • B1, B6, B12 Vitaminleri

Premesis Plus Tablet Özellikleri, Faydaları:

  • Zencefil: yatıştırıcı, mide hazmını kolaylaştırıcı, kan yağlarının dengelenmesi, kanser risklerini azaltıcı, gaz söktürme özellikleri, iştah açma, mide sorunlarının önlenmesine yardımcı olabilmektedir.
  • B1 Vitamini: sinir sistemi ve kalp – damar sistemi sağlığının korunmasına yardımcı, cilt – saç – karaciğer sağlığının desteklenmesi, depolanmayan vitamin katkısı.
  • B6 Vitamini: cilt hastalıklarının önlenmesi, böbrek taşı oluşumunun önlenmesi, ağız kuruluğunun giderilmesi, diüretik özellikler, protein ve karbonhidrat elementlerinin enerjiye dönüştürülmesine yardımcı özellikler sunması.
  • B12 Vitamini: hücre yaşlanması, sinir hücrelerinin onarılması, kalp – damar hastalıklarına karşı korunmaya yardımcı, enerji dönüşümünün sağlanması, cilt – tırnak sağlığının desteklenmesi, hücre üretiminin desteklenmesi, kilo kontrolü, meme – akciğer kanserlerine karşı riskin azaltılmasına yardımcı vitaminler arasındadır.

Kullanımı:

  • Günde bir tablet tok karnına su ile birlikte içilmelidir.

Buna benzer diğer ürünleri listelemek – incelemek için aşağıdaki kategorilerimizi kontrol edebilirsiniz.

İçerik:

Assos Pharma
Premesis 30 tablet
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 1 tablet
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 30
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
B6 vitamini 30 mg **
Folik asit 400 µg **
B12 vitamini 12 µg **
Kalsiyum karbonat 530 mg **
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler belirlenmemiştir.

Abone Olun
Bildir
3 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
zehra
17 Mayıs 2018 18:35

Çok memnun kaldım. Beni çok rahatlattı tavsiye ederim

gülşen
2 Aralık 2018 10:33
Reply to  zehra

Zehra hanım merhaba bende ilk defa kullanıcam hamileyim dr um mide bulantım için verdi eczacım tok karnına yazmış ama mide bulntı ilaçları hep aç içilirdiya kafam karıştı siz nasıl içmiştiniz?

Ozge
18 Şubat 2019 01:24
Reply to  gülşen

Gebeyim Dr tavsiyem ile aldım. Ama bu bir bulantı hapı değil bu bildiğiniz folik vitamini için verilen bir ilaç geliştirip içerisine farklı vitaminler de eklenmiş,, birde gebelikte olan bulantilar için de zencefil özütü var içinde mide bulantilarina sözde iyi gelen 1 gram bulantimi kesmedi aksine çoğalttı.. hiç sevmedik birbirimizi inşallah m mnun kalmissinizdir. Bu arada tok içiliyor