Premium Diet Kullananlar

Premium Diet, Premium Health Concepts firmasına ait bir beslenme – diyet markasıdır. Premium Diet kullananlar aşağıda sıralanmış özelliklerini, faydalarını detaylıca araştırarak kendilerine uygun zayıflama programlarını destekleyebilirler. 21 yıl önce Avrupa’da kurulan şirketin Türkiye ayağı Akay Sağlık tarafından yönetilmektedir. Zayıflamaya yardımcı ürün satışı yapmaktadır. Firmanın resmi web sitesinde uygun tüketim menüleri, kalori hesaplamaları ve örnek öğün tarifleri yer almaktadır. Nedir:

Ara öğünlerin kaldırılmasını hedef alarak günlük üç ana öğün alınmasına dayalı zayıflama – besin takviyesi satan bir firmadır. 3 öğünden birini serbest beslenmeye bırakan ürünlerden oluşmaktadır. Serbest öğün ise BİA 500 ile analiz edilerek alınmaktadır.

Neden Tercih Edilmelidir:

1990’dan bu yana pek çok Avrupa ülkesinde denenmiş yüksek başarı oranlarına sahiptir. İlaç içermez ve yan etki raporu yoktur. Şeker hastalığına sahip bireylerde kullanabilir.

1 Haftada Kaç Kilo Verilebilir:

  • En az 800 gr en fazla 1,6 kg yağ kaybına yönelik olumlu sonuçlara sahiptir. Programın ana hedefi vücuttaki yağın giderilmesidir.

Diet Ürünlerinin İçerikleri Nelerdir:

Kimyasal madde veya ilaç türevi içermeyen formüllerle üretilmiştir. İçeriğinde bulunan tüm maddeler şu şekildedir; B6, e, A, C, D, B12 vitaminleri. Potasyum, Demir, Niasin, Riboflavin, Sülfat Bakır, Pantonetik Asitler, Thiamin, Sodyum Selenit, Fosfor, Çinko, Bakır, Biotin, Sodyum Klorid, Magnezyum.

Hangi Ülkelerde Kullanılmaktadır:

  • İspanya, ABD, Kıbrıs, Türkiye, Belçika, Hollanda, İtalya, Macaristan, İsveç ve tüm Avrupa ülkeleri.

Kimler Kullanamaz:

  • Tip 1 Diyabet hastaları hariç tüm bireyler kullanabilir.

Premium Diet Fiyatı:

  • 150 TL’den başlayan fiyatlarla.

Premium Diet Go Fiyatı, Ürünleri:

  • Premium Diet Go Çikolata:

Çikolata aromalı besin seçenekleridir. Uzman doktor ve diyetisyenler tarafından ayarlanmış gün – öğünlere göre tüketilmelidir. Tüketim boyunca sadece bu ürün kullanılmalı ve ek besin tüketilmemelidir. İnsan bedeninin günlük ihtiyacının karşılanmasına yönelik tüm vitamin – mineralleri bünyesinde barındırmaktadır. Tip 2 olan şeker hastaları da bu ürünü tercih edebilmektedirler.  Ürün, insülini regüle ederek vücuttaki glikojen depolarını azaltabilmektedir. Ödem söktürücü – bedenin yağ yakımına hazırlanmasında etkilidir. Her üç saatte bir olmak üzere toplam beş öğün kullanılmaktadır. %100 doğal olup su ile karıştırılarak kullanılmaktadır. GDO bulundurmayan formüllerle üretilmiştir. 150 TL’fiyatıdır. Farklı tat seçeneği olarak çilek mevcuttu. Premium Diet Go çilek aynı fiyatta ve aynı besin değerlerine sahiptir.

Premium Diet Go Fiyat ve Ürünleri:

  • Premium Diet Regular Cappucino:

Cappucino aromalı besin ürünüdür. Yağ yakımı faaliyetlerinde bulunulduğu sürece tüketilebilir. Bia 500 analizi ile kontrol altında tutularak kullanılabilir. İnsan vücudundaki tüm kasların korunmasına yardımcı olarak yağ depolarının giderilmesine yardımcı olur. Ana protein kaynağı Kazein’dir. Kas yıkımını önler ve doku yapılarını kuvvetlendirir. Yavaş sindirime tabi tutulan protein türlerinden olduğu için daha uzun süre tokluk hissi verebilmektedir. Bu ürün kullanılırken bir öğün serbest olarak alınabilmektedir. 2 Regular + 1 serbest öğün şeklinde toplamda günde üç öğün alınabilir.  Bir su bardağı süt ya da yoğurt ile karıştırılarak tüketilebilen ürün sırasında yarım yağlı süt – yoğurt kullanmanız gerekmektedir. Satış fiyatı 220 TL’dir.

  • Premium Diet Regular Çilek 220 TL

  • Premium Diet Regular Çikolata 220 TL

  • Premium Diet Regular Elma Tarçın 220 TL

  • Premium Dier Regular Sebze Çorbası 190 TL

Karışık sebze çorbasıdır. Diyete uygun olarak hazırlanmıştır. Kazein barındırmaktadır. Yağ yakımını destekler. Tüm içeriği açıklanmamıştır. Yazılan içerikler şu şekildedir; havuç, maydanoz, karabiber, soğan, pırasa. Güçlü amino asit kompleksleri içermektedir. İnsan bedeninin gerek duyduğu vitamin – minerallerin desteklenmesine yardımcı olur. Kilo verdirmeyi hedefleyen zayıflamayı destekleyici besin öğeleri içerir.

Bu tür zayıflama ürünlerini kullanmadan önce kesinlikle doktorunuza danışınız. İlaç değildir, besin – gıda takviyesidir. Sitemizin bu marka ile herhangi bir bağı bulunmamaktadır.

Buna benzer diğer ürünleri incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimizi kontrol edebilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Baser
2 Nisan 2019 23:00

Premium diyet go ve Regular ürünü satın aldım toplamda 500 TL’ye ve bana gönderdikleri ürünün tarihi geçmiş farketmeden tükettim sonradan farkettim böyle bir ihmal olamaz. Aldıktan sonra tüketim tarihine muhakkak bakın