Preseed Kullananlar

Preseed; doğal bir hamilelik oluşmasını destekleyen bir jeldir. Bu ürünün doğal bir ürün olduğu gelişmiş araştırmalar sayesinde kanıtlanmış bir üründür.

Preseed, spermlere zarar vermeyen bir yapıda olduğu dünya kliniklerinde yapılan testler sonucunda kanıtlanmış olmakla beraber sperm ve üretkenliği koruyucu bir yapıya sahip olduğu da belirtilmiştir. Bu ürün özellikle bebek sahibi olmak isteyen fakat istekleri için yeterli bir altyapı olmadığını düşünen çiftlerde için özel olarak üretilmiş bir üründür. jel sayesinde spermler için vajina da en uygun ortamın oluşturulması sağlanmış olunur. Ayrıca da vajinada oluşabilen kuruluğunda giderilmesini amaçlar ve vajina da bulunan doğal sekresyonu da taklit ederek spermler için akışkan bir ortam oluşmasını ve bu sayede spermlerin yumurtalara ulaşmak için kat ettikleri yolu daha hızlı bir şekilde ve daha sorunsuz almasına olanak sağlar.

Hamileliğe destek

Preseed jel’in kullanımı ise çok kolaydır. Kutunun içinden çıkan bir adet jel kutusunun tamamının vajinaya aktarılabilmesi için bir enjektör şeklinde aparat da çıkar. Bu aparat sayesinde vajinanın en derinlerine kadar bu jel akıtılır ve kayganlığın ve ıslaklığın oluşması istenen her yerde ıslaklığın oluşmasına imkân sağlanmış olur. Bu uygulama sonrasında da doğal olarak oluşacak sekresyonu taklit etmeye başlar ve bu şekilde spermlerin servikal bölgeye tutunabilmesini ve yumurtlama işleminin gerçekleşebilmesine olanak sağlar. jelin pH’sı da kadınların vajinalarında salgılanan sekresyonla ve mukozayla uyumludur.

Gebelik destekleyici

Preseed jel sadece hamilelik için kullanılmamaktadır aynı zamanda vajinasında kuruluk olmasından dolayı ilişki esnasında sıkıntı ve acı yaşayanlarında kullanabileceği ve menopoz döneminde de rahatlıkla kullanılabilecek bir üründür. Diğer bu türdeki jeller; kadınlarda ciddi enfeksiyonlara, mantarlara ve vajinada ciddi boyutlarda tahrişlere neden olabilmektedir. Vajinal bölgede rahatça kullanılmasına olanak sağlayan en büyük sebebi bir bitki şekerinden elde edilen bir ürün olmasıdır. Bu şeker sayesinde bakteri üremesinin önüne de geçilmiş olunuyor. Diğer bu tarz jellerden farkı da burada ortaya çıkıyor. Tüp bebek ve daha bir sürü metotlara başvurmadan önce kullanılması gereken bir tedavi yöntemidir. Bu yöntemi kullanmak için ovulasyon dönemlerinizi hesaplamanız ve en verimli dönemlerde kullanmanız gerekmektedir.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Preseed Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

gulbebek

3.8/ 5 puanladı

Merhaba anne olmak isteyen arkadaşlarım birçok arkadaş son zamanlarımda takip ettiğim kadarıyla hayıt ve preseed vesilesiyle hamiş kaldı biz 5. yılımıza girdik ve bunları bende denemeye karar verdim hayıt suyunu içemediğim için eczenede satılan hayıt bitkisel hayıt hapından alıp adetin 1.günü başladım dünde preseed ve ovülasyon testlerimi aldım ovülasyon günlerini kaçırmamak için ovulasyon testi şart oldu. - Kaynak