Priorin Kullananlar

Priorin Intense Roche firması tarafından saç dökülmesinin önüne geçmek ve saçların daha canlı görünmesini sağlamak için piyasaya sunulan bir besin takviyesi. Stres, yeterli beslenememe ve mevsim geçişleri yüzünden normalden daha fazla olan dökülmenin önüne geçilebilmesi adına oldukça etkileyici bir bitkisel formül. Ancak saç dökülmesi genetik formasyon gereği oluyorsa bunun önüne geçemeyeceğinin bilinmesi gerekir.

Priorin Intense Kullanımı

  • 60 ve 120 adetlik tabletlerin bulunduğu iki farklı seçenekle sunuluyor. Ayrıca tabletlerden en iyi etkiyi görebilmek adına Priorin Şampuan ile birlikte kullanılması öneriliyor.
  • Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez birer tablet alınması tavsiye edilir. Bir doz aşıldığı takdirde aynı anda 2 tablet alınmasında da hiçbir sakınca yoktur.
  • En iyi sonucu almak adına 3 ay boyunca düzenli kullanılması gerekir. 3 ay sonunda kullanmaya devam etmek isteyenler için de  kullanımının bir sakıncası yoktur.

 Intense Yan Etkileri

  1. Doğal bir içeriğe sahip olması nedeniyle hiçbir yan etkisi yoktur. Ancak beklenmeyen durumlar gözlemlenirse doktora danışılmalıdır.

 

 

Benzer Ürünler

26
Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

15 Başlık Sayısı
11 Yanıt Verenler
0 Takip Edenler
 
En İlgi Çeken Yanıtlar
En Çok Yanıt Alanlar
24 Yorum Yapan Kişi Sayısı
  Abone Olun  
Bildir
Erhan

41 yaşında bir erkeğim. 31 yaşından beri saç dökülmem var. 1 yıldır priorin hap kullanıyorum düzenli olarak ve şunu söyleyebilirim size rahatlıkla. Hiçbir faydası olmadı bana! Dökülmem hala devam ediyor. Kısacası ektirmekten başka çarem yok.

Kumru

priorin erkeklere tavsiye edilmiyor.ben eczaneden aldigimda erkekler icemez dediler.her halde o yuzden faydasi olmamisdir.

Kenan

Priorinle alkol alinirsa zarari varmidir

Nurgül

Geçen sene aşırı saç dökülmem için kullandım.Birinci ayın sonunda dökülmem yarı yarıya azaldı.Birbuçuk ayın sonunda tamamen bitti.3 aylık kürü tamamladım ama.Herhangi bir yan etki yaşamadım kıllanma falan olmadı.

Priorin Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

sylonun tweetysi

3.8/ 5 puanladı

sözlükçü arkadaşların tavsiyeleri ile az önce aldığım şampuandır. bugünkü satış fiyatı 32 tldir. hapını da alacaktım ama 130 tl olduğunu öğrenince kaçarak uzaklaştım eczaneden. saçlarımın demet demet dökülmesine çare olacağını umuyorum. deneyelim bakalım. edit: 4. kullanımımda saçlarımın daha az döküldüğüne şahit oldum. umarım plasebo etkisi değildir. - Kaynak


maia

3.9/ 5 puanladı

hem şampuanı, hem de tableti bulunan ilaç. saç dökülmesini hem ağızdan hem de dıştan tedavi ediyor-muş. hadi bakalım. - Kaynak


chicek

3.9/ 5 puanladı

arkadaşlar priorin tablet -türkiyede var mı bilmiyorum- söylendiğine göre hamilelik ve emzirme sonrası ya da başka sebeplerle dökülmüş saçları yeniden çıkarıp güçlenmesini sağlayan bi tablet..günde iki tablet alınıp 3 ay süreyle kullanılıyo..ben de kullanmak istiyorum ama etkili mi açıkçası bilmiyorm..aranızda bilen duyan varsa bilgilendirirseniz sevinirim - Kaynak


ucagabakarkendusenpenguen

3.8/ 5 puanladı

saçları dökülmeye meyilli kişilere, mevsim geçişlerinde kullanmaları önerilen şampuan. sürekli kullanılması ise önerilmiyor. - Kaynak


kivikocan

3.9/ 5 puanladı

altı ay veya biraz daha uzun süredir, hapıyla beraber kullandığım şampuandır. bi boka yarıyo mu dersen, artık elimi saçıma götürdüğümde, parmaklarıma tel tel saç yapışmadığını söyleyebilirim. sabah uyandığımda, yastığımda da bi şey görmüyorum. bunlar tamamen psikolojik olsa dahi, mis gibi buğday kokuyo beya. - Kaynak