Pro X Mega Men Kullananlar

Pro X Mega Men, erkeklere özel olarak üretilmiş bir besin takviyesidir. Ürün hakkındaki vaatler çok büyük olsa da içerik bilgisi dahil olmak üzere yeterli bir bilgiye rastlanılmamıştır. Bu nedenle satın almadan önce araştırmanızı ve kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz. Pro X Mega Men kullananlar var ise yaşadıkları olumlu ya da olumsuz etkileri sitemizle paylaşarak aynı ürünü araştıran diğer bireylere yardımcı olabilirler.

Fiyatı:

  • 99 TL’den başlayan fiyatlarla.

Pro X Mega Men Özellikleri:

  • Bu kısma yazabileceğimiz net bir veri yoktur. Ürünün bilimsel çalışmaları, üretim ve dağıtım izinleri, Tarım Bakanlığı’ndan alınmış onayları, klinik test sonuçları resmi web sitesinde bulunamamıştır.

Kullanımı:

  • Satış sitesinde yer alan bilgiye göre günde bir defa bir ölçek içilerek kullanılmaktadır.

Diğer bakım ürünlerini incelemek isterseniz aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Cilt Bakım

Güzellik ve Bakım

Abone Olun
Bildir
3 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Ertan
8 Mart 2018 17:40

ben kullandım, gerçekten inanılmaz faydalı bir ürün. Nomal hatta düşük seviyelerde olan cinsel arzuyu maksimuma çıkarıyor. Erken boşalma içinde faydalı denenebilir.

Davut Sönmez
22 Şubat 2018 23:11

Pro x mega men kullananlar var mı ? Bu ürünün etkisini gördünüz mü ? Bir arkadaşımdan duydum bu ürünü ama alıp almamakta kararsız kaldım açıkçası . Alsam bir dert almasam bir dert. Pro x mega men kullanıpta sorunumu çözdü diyen varsa yazabilir mi

Berkecan
18 Kasım 2018 11:50
Reply to  Davut Sönmez

Yaklaşık 3yıldır kullanıyorum çoketkili bir gıda takviyesi. Doz ayarını kendime göre belirledim. Bir tabletin 4de 1i..yeterli oluyor.