Probiyotik Kapsül Kullananlar

Probiyotik Kapsül, Probiyotik canlı mikro organizmalardır. Vücut için pek çok yararı bulunmaktadır. Özellikle sindirim sistemi üzerindeki olumlu etkileri ile ön plana çıkan yararlı bakterilerden oluşmaktadır. Birçok Probiyotik ürün milyarlarca ve farklı bakteri familyalarına ait mikro organizmalarla bağırsak – mide ikilisinin fonksiyonlarını destekleyebilmektedir. Besin takviyesi grubunda yer alan bu ürünler hastalıkları tedavi edemez veya önleyemez ancak fonksiyonlara olan olumlu katkıları ile ön plana çıkmaktadır. Probiyotik kapsül kullananlar ishalin giderilmesine yardımcı bir ürüne sahip olabilirler. Diğer yararları aşağıda listelenmiştir.

Fiyatı:

  • 18 TL’den başlayan fiyatlarla.

Çeşitleri:

Aşağıdaki Probiyotik ürünlerin tam incelemesi için üstlerine tıklamanız yeterlidir. Bunlar sadece sitemizde araştırdığımız Probiyotik takviye gıdalarıdır. Ürün yelpazesi çok geniş olup farklı markalara ait çeşitleri de mevcuttur.

 

Probiyotik Kapsül Özellikleri, Faydaları:

  • Fermente formdaki gıdalarda yer alan bakterilerdir.
  • Gıda alımından elde edilemiyorsa yan ürünlerle ( gıda takviyeleri ) elde edilebilmektedir.
  • Sindirim sisteminin dengelenmesinde, genel insan sağlığına olan olumlu katkıları ile ön plandadır.
  • Bağırsaktaki yararlı bakterilerin çoğaltılmasını sağlayarak bir denge oluşturabilmektedir.
  • Çeşitli hastalıklar veya ilaç kullanımları nedeni ile bağırsak – sindirim sistemi rahatsızlıkları ortaya çıkabilmektedir. Probiyotikler bu sorunlar nedeni ile ortaya çıkan dengesizliklerin giderilmesine yardımcı olabilmektedir.
  • Mental sağlığa olan yararlara sahiptir.
  • Kolesterol dengeleme, alerjen bünyelerin reaksiyonların azaltabilme, egzama dahil bir çok cilt rahatsızlığının olumsuz etkilerinin indirgenmesi, ülseratif etkilerin azaltılması gibi önemli özellikler içermektedir.

Kullanımı:

  • Ürün günde bir kapsül su ile birlikte içilmelidir. Sıvı formları direkt ağza ya da su ile karıştırılabilmektedir.

 

Buna benzer diğer ürünleri listelemek – incelemek için aşağıdaki kategorilerimizi kontrol edebilirsiniz.

 

Abone Olun
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Kerem Uzun
10 Nisan 2018 15:40

Arkadaş tavsiyesi ile NBL probiotic aldım fakat hiç sorunlarımı gidermedi. Doktorumun tavsiyesi üzerinde Reflora başladım ve kısa bir süre zarfında sorunlarım azaldı.

Probiyotik Kapsül Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

sarp uzun

4.34/ 5 puanladı

şişkinlik problemim vardı doktor tavsiyesi üzerine probiyotik aldım. ilk kullanacaklar ishal olma konusunda dikkatli olsunlar zira ilk gün bayaa zorluk çektim. bu yüzden evde olacağınız bir haftasonu başlamakta fayda var .. sonuç olarak ise problemimi çözdüğünü söyleyebilirim - Kaynak