Prominoxil Şampuan Kullananlar

Prominoxil Şampuan saç ve saçlı deri sorunları için üretilmiş olan Prominoxil Şampuan 250ml, kepekleri yok etme ve kaşıntı sorununu ortadan kaldırmak içinde kullanılabilmektedir. 

Ürünün saç dökülmesini engelleyip engellemediği konusu ise çok kişi tarafından merak edilen bir konudur. Saçlarından yana sıkıntıları olan kişilere önerilen ürünün yan etkisi görüldüğü zaman doktora başvurmak gerekir. Şampuanın bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur. Şampuan 250ml, doktor veya uzman kişinin tavsiyesi ile kullanımı önerilmektedir..

Şampuanın 250ml özellikleri Nelerdir?

Saç dökülme oranında azalma sağlar ve saçlarda temizlik için kullanılır. İçinde bulunan çinko, manganez, sodyum ve magnezyum konsantrasyonları sayesinde deride yeterli miktarda enerji kapasitesine sahip olunmasını sağlamaktadır. Ayrıca ürünün kan dolaşımı üzerinde de iyileştirici etkisi bulunmaktadır. Özellikle kadınların şikayet ettiği saç ve saç derisi sorunları için bu şampuan önerilmektedir. Prominoxil 250ml saçların parlak, canlı ve hijyen açısından kusursuz bir görünüme sahip olmasını destekleyici niteliktedir.

Prominoxil 250ml Nasıl Kullanılır?

Şampuan, ıslanan saçlara bastırılıp köpürtülerek uygulanır. Köpürtme işleminden sonra üç veya dört dakika kadar beklenir ve ardından durulanır. Prominoxil Şampuan 250ml’nin ph oranı 5.5’dir ve alerji yapmadığı gibi tahriş etmediği de gözlemlenmiştir.

Prominoxil 250ml Saç Dökülmesini Engeller mi?

Yapılan araştırmalarda, Şampuan 250ml’ın saç dökülmesine engel olup olmadığı ile ilgili bir bilgiye ulaşılamamıştır. Saçlarda deri sorunları için üretilen şampuanın saç dökülmesini engelleyip engellemediği bilinmemektedir.

Abone Olun
Bildir
7 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
beyza35
20 Temmuz 2018 15:46

Saç diplerinde kabuk şeklinde yaralar çıkıyordu. Cildiye doktorunun tavsiyesi ile aldığım bu şampuan tamamen bitirdi. Bitince başka şampuan kullandığım zaman yine aynı sorunu yaşıyorum. Ben çook memnunumm.

özge ceylan
26 Ekim 2016 12:30

Prominoxil şampuanı eşim kullanıyor uzun zamandır ve çok memnun. Dökülme şikayeti azaldı.

Prominoxil Şampuan Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

argeus

3.8/ 5 puanladı

saç dökülmesine aman aman etkili olmayan ama dökülme oranını azaltan, banyodan çıkınca parlak ve kabarmış bir form veren şampuandır. saçın temizliğini yağlanma problemi olmamasına rağmen ancak akşama kadar idare edebiliyor. - Kaynak


kentist13

3.7/ 5 puanladı

hangi saçlı deri sorununu çözdüğünü anlayamadığım vasat şampuan. kepek için kullandım hiçbir değişim göremedim. kaşıntı varsa onu bitiriyor bir tek. saçı da kırıyor tel tel sırça gibi yapıyor. bence pek çalışılmamış üstünde. - Kaynak


elmalikurabiye

3.8/ 5 puanladı

Arkadaşlar öncelikle saçlarımı kestirdim biraz,kırıklarını filan aldırdım,bir güzel kırıklardan temizlendi.Sonra şampuan almak için gittiğim eczanede eczacının önerdiği Prominoxil adlı şampuanı aldım.Fiyatı 20 lira ve eczacının dediğine göre Cerrahpaşa tavsiyesi bir ürünmüş.Pek birşey umut etmedim ama eve gittim saçımı yıkadım.Sadece şampuan,saç kremi filan kullanmadım - Kaynak


AydanBurcuCeran

3.6/ 5 puanladı

Şu genç yaşımda başımda saç kalmamıştı kiii prominoxil ve dermalute hızır gibi yetişti. Kafam sizinle güzel olacak... :P :D - Kaynak


adam değilsin

3.7/ 5 puanladı

minoxil deri spreyinin şampuanı olan kısmı. - Kaynak