Prostonor Kullananlar

Prostonor, ilgili bakanlıklardan izni olmayan bir üründür, bu tarz izinleri satış yaptığı söylenen resmi sitelerde detaylı bir bilgi bulunmamaktadır, izinleri olmayan ürünleri kullanmaktan kaçınınız, bir etki gördüyseniz mutlaka doktorunuza başvurunuz.

ÖNEMLİ:

  • kullananlar.com.tr ile bir bağı yoktur.
  • Kullanmadan önce kesinlikle doktorunuza danışınız.
  • İlaç değildir.

 

NOT : Sitemizde herhangi bir ürün satışı yoktur, sadece resmi web sitesi üzerinde yazan bilgiler sizler için derlenmiştir. kullananlar.com.tr olarak sizlerin değerli şikayet ve yorumlarını yayınlayarak herkesin bilgi sahibi olmasını amaçlamaktayız.

Benzer Ürünler

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

58 Yorum - "Prostonor"

  Abone Olun  
Bildir

Kandırılan ve aldatılanların yorumlarını okudum bu ürünü almayı düşünüyordum vazgeçtim paylaşımlarınız için tüm aldatılanlara teşekkür ediyorum sağ olun geçmiş olsun dileklerimi lütfen kabul edin. Yalnız merak ediyorum resmi kurumlara Bimer veya Cumhuriyet Savcılıklarına şikayetlerde bulundunuzmu ? Tavsiyem yazılı olarak bir başvuru olmazsa resmi kurumlar harekete geçmiyorlar bu durumda da bahsi geçen satıcılar faliyetlerine devam ediyor aldatılanların boşvermişliği sebebiyle onlarca yüzlerce insan aldatılanlar ordusuna katılıyor bunun sona ermesini istiyorsanız lütfen üşenmeden RESMİ Şikayetlerinizi zaman kaybetmeden internet üzerinden herkes yapsın. benim, katkımda bu tavsiyem olsun. iyi günler

1 4 5 6