Prostonor Kullananlar

Prostonor, ilgili bakanlıklardan izni olmayan bir üründür, bu tarz izinleri satış yaptığı söylenen resmi sitelerde detaylı bir bilgi bulunmamaktadır, izinleri olmayan ürünleri kullanmaktan kaçınınız, bir etki gördüyseniz mutlaka doktorunuza başvurunuz.

ÖNEMLİ:

  • Yukarıda yazılan veriler resmi satış ağından elde edilmiştir. kullananlar.com.tr ile bir bağı yoktur.
  • Kullanmadan önce kesinlikle doktorunuza danışınız.
  • İlaç değildir.

 

NOT : Sitemizde herhangi bir ürün satışı yoktur, sadece resmi web sitesi üzerinde yazan bilgiler sizler için derlenmiştir. kullananlar.com.tr olarak sizlerin değerli şikayet ve yorumlarını yayınlayarak herkesin bilgi sahibi olmasını amaçlamaktayız.

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

52 Yorum - "Prostonor"

Bildir

prostonor damla bakanlık izni olmadan nasıl satış yapıyorlar resmen heryerde satılıyor hemde garantili diye. aldım ama hiç bir işe yaramıyor. sadece kandırıyorlar. eğer garantili olsa 1000 tl satsalar az şişesini. kandırıyorlar sakın almayın. aslında bakanlık burada yazılanları suç duyurusu kabul edip işlemy apması lazım. bird e faturada kesemiyorlar yasal satış izinleri olmadığı için

Bizde aldık yarım bardak ılık suya 10 damla damlatıp karıştın diyor fakat verdıkleri resmen su karıştırdıkca bir şey değişmiyor hepsi hikaye aldanmayın

SAYIN HASTALAR, BU KANDIRMACAYA SAKIN ALDANMAYIN. BENDE 6 ADET SİPARİŞ VERMİŞTİM, FAKAT KOLİDEN NEBİR TARİF, NE İRSALİYE VEDE FATURA ÇIKTI. KUŞKULANDIM, İNTERNETTEN TLF.NUMARALARINI ALDIM VE ARADIM. KARŞIDAKİ BAYAN, SATIŞ MÜMESSİLLERİNİN ÇOK YOĞUN OLDUĞUNU, NUMARAMI KAYDETTİKLERİNİ VE MÜSAİT ZAMANDA ARANACAĞIM SÖYLENDİ. AMA ARADAN GÜNLER GEÇTİ, NE ARADILAR NEDE SORDULAR. BEN PROSTONOR SİPARİŞİ VERMİŞTİM, GELEN İLAÇ PROSTALAR İDİ VE DIŞ AMBALAJI VE KAPAĞI DA İNTERNETTEKİ İLE UYUŞMUYORDU. BAŞKALARININ DA MAĞDUR OLMAMASINI İSTEMİYORUM.

neden savcılık ve polis bu işe bakmazlar

wpDiscuz