Q-Clinic Squalane Kremi Kullananlar

Q-Clinic Squalane Kremi, ürün hakkında detaylı bilgi yazmayı istesek de bilimsel araştırma raporları ve klinik deneyleri bulunmadığı için bunu yapmaktan kaçınıyoruz. Ürünün satıldığı resmi site dahil olmak üzere pek çok sitede aynı isim adı altında ve farklı fiyatlarla satılmaktadır. Siyah plastik krem kavanozlarında satılan ürün cilt bakım ürünü olarak nitelendirilmelidir. Adını Köpekbalığı Karaciğeri yağından elde edilmiş Squalene isimli aktif bileşenden almaktadır. Bu maddenin ürün içerisinde olup olmadığını belirtmemiz mümkün görünmemektedir. Çünkü resmi olarak formülde yer aldığını kanıtlayan belgeler resmi satış sitesinde bulunmamaktadır. Buna istinaden büyük vaatler ve iddialar eşliğinde herhangib ir rapor paylaşılmaksızın sergilenmeye ve satılmaya devam edilmektedir. Orijnal bir Squalene kremi olup olmadığını söylememiz şu aşamada zor görünmektedir.

Squalane maddesi Köpekbalıklarının karaciğer yağında keşfedilmiş olup hakkında pek çok bilimsel araştırma mevcuttur. Hiçbir araştırma neticesi kesin bir ifade ile yararlarını kabul etmemektedir. Zararı olduğuna dair bir araştırma raporu da bulunmamaktadır. Hakkında gerçekleştirilen tüm araştırma – klinik deney ve testler içeriğinde doğal formda Omega 3 yağ asitleri, A, D, E vitaminleri, Demir, Çinko, Bakır minerallerini barındırdığını kabul etmektedir. Bu nedenle besin takviyesi olarak piyasaya sürülmüştür. Q-Clinic Squalane Kremi kullananlar var ise değerli yorumlarını, olumlu ya da olumsuz görüşlerini sitemize bırakarak bu ürünü araştıran ve satın almak isteyen bireylere yardımcı olabilirler.

Fiyatı:

  • 79 TL’den başlayan fiyatlarla.

Q-Clinic Squalane Kremi Özellikleri:

  • Dikenli Köpekbalığı türlerinden elde edilir.
  • Ana etken maddenin diğer adı Skualamindir.
  • Ürünün ne kadar içerdiği ( ml – gr ) olarak belirtilmemiştir.
  • Cilt doktorunuzdan onay almadan kullanmamanızı öneririz.
  • İçerik bilgisinin analiz raporu satış sitelerinde yoktur. Bu nedenle kremi analiz ettirmek için özel kuruluşlardan ya da hastanelerin analiz labaratuvarlarından ücretli olarak yardım alabilirsiniz.
  • Olası yararları var ise uzman doktorunuzdan – güzellik uzmanlarından öğrenebilirsiniz.

Kullanımı:

  • Sitesinde yazılana göre; günde bir defa temiz – kuru cilde masaj yapılarak yedirilmelidir. Tüm vücutta kullanımının uygun olduğu belirtilmiştir.

Diğer bakım ürünlerini incelemek isterseniz aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Cilt Bakım

Güzellik ve Bakım

Abone Olun
Bildir
35 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Yasemin cacatan
14 Temmuz 2019 22:34

2 kutu squana krem satin aldim birinci kutu bitmek uzere ve suan hucbir zararini gormedim.lekelerimde cok az gerilrme oldu sanki yeni leke olusmadi .aksamlari yatarken temuz cilde masaj yaparak uyguluyorum cildimi yatistirdigini farkettim.ayrica sivilcelere dei yi geliyor bence.gayet guzel nemlendiriyor.yagli bir his bırakmiyor.kullanmaya devam edecegim tesekkurler q clinik😊

Reyhan
8 Nisan 2020 01:38

Yüzü şisiriyormu bu krem

emine tuncer
4 Temmuz 2019 11:56

berbat bir urunmus kirisiklar artti dahada lekelrimde ayni duruyo helalmi yazik ama kandirmayin insanlari

1 3 4 5