Q Protein Iso Builder Kullananlar

Q Protein Iso Builder Nedir?

Q Protein Iso Builder yağsız hacim kazanımı için geliştirilmiş yüksek saflıkta protein ve karbonhidrat içeren gıda takviyesidir. Diğer gainer ürünlerinden farklı olarak düşük şeker ve yağ oranı ile yağlanma yapmadan homojen hacim kazanımı için idealdir. Tek serviste 21 ge  patentli Volac protein  hammaddesiyle üretilmiştir. Tek serviste sunduğu bu yüksek protein oranı ile pozitif protein sentezine yardımcıdır.

Avrupa’nın en iyi aroma üreticilerinden Synergy Favors’ın doğala en yakın ve lezzetli aromaları ile aromalandırılan Q Protein Iso Builder özellikle diyabet hastalarının kullanımına uygun olarak üretilmektedir. Tek serviste içerdiği 0,2 gr şeker ile bu kategorideki ürünler arasında en iyi değerleri sunmaktadır. İzole whey protein içeriği ile birlikte zaman salınımı sağlayan kazein ile uzun süre kasları beslemeye yardımcıdır.

Q Protein Üretim Standartları:

GMP standartlarına uygun olarak Almanya’da üretilmektedir. Hammadde kalitesini standartların üzerine taşıyan marka Avrupa’da ün salmış ve alanının en iyi tedarikçileriyle çalışmaktadır. 2018 yılında kurulmasına rağmen lezzetli ve yüksek kalitedeki hammaddesiyle kısa sürede Avrupa ülkeleri arasında yaygınlaşmıştır.

Q Protein Iso Builder Kullanımı:

Yüksek saflıkta izole protein ve karbonhidrat içeriği ile bulking dönemleri için kullanımı uygundur. Spor günleri spordan sonra 1 ölçek ve spor olmayan günler sabah uyanır uyanmaz 1/2 ölçek ve akşam yatmadan 1/2 ölçek olarak kullanılması tavsiye edilmektedir. En iyi sonuçlar için Q Protein Creatine ürünüyle kombine edilebilir.

Ne İşe Yarar?

  • Yağlanma olmadan homojen hacim kazanımı için idealdir.
  • Yüksek saflıkta whey protein izole içerir.
  • 0’a yakın şeker oranı ile yüksek saflıkta karbonhidrat sunar.
  • Kazein protein içerir.

İçerik:

Q Protein

Iso Builder Protein 2.5 kg

Besin Değerleri

Servis Miktarı: 60 gr

Paketten Çıkan Servis Sayısı: 41,67

Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*

Enerji 1009 kj / 238 kcal **

Yağ 0.3 g **

Doymuş yağ 0.14 g **

Karbonhidrat 36 g **

Şeker 0.2 g **

Lif 0 g **

Protein 21 g **

Tuz 0.60 g **

* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.

** Günlük değerler belirlenmemiştir.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Q Protein Iso Builder Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

aslında gainer kategorisine daha yakın olmasına rağmen ürün piyasadaki birçok proteinden daha başarılı içeriğe sahip. yurtdışında oldukça yaygın olarak kullanılan çöp içerik eklenmeden tasarlanan hacim ürünlerine benziyor. tat, karıştırılabilirlik vs bakımından zaten tartışmaya gerek yok. aroması protein hammaddesi ve birinci sınıf. ürünü açıp denemeden zaten kutusu belli ediyor kaliteyi

4.43/ 5 puanladı

gainer genelde yağlanma yaptığı için bu tür ürünler daha mantıklı oluyor. elite labs in bir ürünü vardı ama fiyatı arşa değdi. hammadde bakmından alman olması en azından güvenilir olduğunun habercisi hatta bir ara amazon.de de 30 euro bandında satılıyordu neden çıkarıldı bilmem - Kaynak