Q Protein Isopro CFM Kullananlar

Q Protein Isopro CFM Nedir?

Q Protein Isopro CFM yağsız kas kütlesi kazanımı için formüle edilmiş gıda takviyesidir. Gluten ve aspartam içermeyen yüksek kalite ve saflıkta 100 izole whey protein içeren gıda takviyesidir. Protein hammaddesi Weider, Multipower gibi üst segment markaların kullandığı Alman Volac firmasından tedarik edilmektedir. Spikin uygulanmaksızın maksimum saflıkta protein içeriği ve şeffaf üretim politikalarıyla Q Prtoein Isopro CFM Avrupa’da birçok sporcunun ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

CFM teknolojisi ile filtre işlemlerinden geçirilen protein yapısı bozulmadan ve yüksek saflıkta korunabilmektedir. Düşük karbonhidrat ve şeker oranına karşın en iyi doğal aromalarla birlikte lezzetli bir yapıya sahiptir. Synergy Flavors tarafından özel olarak üretilen aromalar düşük şeker oranına sahiptir.

Q Protein Üretim Standartları:

GMP standartlarına uygun olarak Almanya’da üretilmektedir. Ürünlerinde yüksek kalite hammaddelerine yer veren marka kısa sürede birçok sporcu tarafından beğenilmiştir. 2018 yılında kurulmasına rağmen Avrupa ülkeleri arasında yaygınlaşmıştır.

Q Protein Isopro CFM Kullanımı:

Kana hızlı karışabilen yüksek kalitede 100% izole whey protein tozu içeriği ile spordan sonra kullanımlar için idealdir. Zengin amino asit profili ile toparlanmaya yardımcı olur. Yoğun antrenman dönemlerinde sabah uyanır uyanmaz kullanabilir. Laktoza karşı töleransı olan kullanıcıların kullanımına uygundur.

Ne İşe Yarar?

  • Yağsız kas kütlesi kazanımı için formule edilmiş gıda takviyesidir.
  • Kas yıkımını engellemeye yardımcıdır.
  • Düşük şeker ve karbonhidrat oranı bulunmaktadır.
  • Almanya’da GMP standartlarına uygun olarak en iyi hammaddeler ile üretilmektedir.

İçerik:

Q Protein
Isopro CFM 2 kg
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 30 gr
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 66,67
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Enerji 476 kj / 112 kcal **
Yağ 0.54 g **
Doymuş yağ 0.1 g **
Karbonhidrat 0.93 g **
Şeker 0.63 g **
Lif 0 g **
Protein 25.75 g **
Tuz 0.3 g **
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler belirlenmemiştir.

 

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Q Protein Isopro CFM Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

4.56/ 5 puanladı

genel olarak cfm olması pek bir naneye yaramaz bu weider de de geçerli bilumum premium markalarda da. önemli olan tek serviste sunduğu protein miktarı ki bu bu üründe rakiplerine kıyasla iyi sayılır. beni en çok cezbeden şey ise servis miktarı oldu ki bu pahalılıkta spiking yapılmamış düzgün protein bulmak zor. türkiye'ye hoşgeldin q işallah sen de biraz tutturunca gidip 400 TL bandına dayanmazsın.. - Kaynak