QNT BCAA Powder 8500 350 gr Kullananlar

QNT BCAA Powder 8500 350 gr nedir?

QNT BCAA Powder 8500 350 gr, vücudun günlük ihtiyacı olan amino asiti ve proteini sağlamaya yardımcı olan BCAA esansiyel amino asitleri içerikli gıda takviyesidir. Yüksek saflıkta tek serviste 4,6 g BCAA içermektedir.  Hızlı emilebilir özelliktedir.  Lezzetli limon aroması ile tat konusunda hassas olan sporcular için kullanımı uygundur.

Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

1 Servis (1 Ölçek) QNT BCAA 150-300 ml sıvı ile karıştırılarak hazırlanır. Kolay çözünebilir formda formülü sayesinde shaker kullanılmayan durumlarda kaşıkla karıştırılarak hazırlanabilir. Ürün limon aromalıdır. Damak zevkine eklenen sıvı miktarı ayarlanabilir. Su ya da meyve suyu ile karıştırılarak hazırlanabilir.  Spordan 15 dk sonra ve spordan hemen sonra alınması uygundur. Spor yapılmayan günlerde kahvaltı sonrası ve öğün aralarında olmak üzere kullanılabilir. Antrenman sonrası kullanımlarda protein tozu ve karbonhidrat tozu ürünleriyle karıştırılması tavsiye edilmez.

Ne İşe Yarar?

  • Yüksek saflıkta ve hızlı emilebilir özelliktedir
  • Dengeli ve düzenli bir beslenme ile yağsız kas kütlesi kazanımına destek olabilir.
  • Spor sonrası toparlanma sürecini hızlandırmada yardımcı etkisi olabilir.
  • Yoğun antrenman sırasında oluşan laktik asit salınımını engellemede yardımcı olabilir.
  • Aç karna antrenmanlarda oluşabilecek kas kaybını engellemek için spor öncesi kullanımı yaygındır.

QNT BCAA Powder 8500 350 gr Hangi Ürünlerle Kombine Edilir?

Amino asitlerin en fazla whey protein ile kullanımı yaygındır. Bu sayede kas dokusu yeterli besini alır ve gelişim sağlanmış olur.

Hedefler arasında kilo vermek bulunuyorsa protein ağırlıklı bir diyet ile birlikte saf l-carnitine ürünleriyle kullanımı tavsiye edilmektedir.

İçerik:

QNT
BCAA 8500 350 gr
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 5 gr
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 70
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
L-Lösin 2290 mg **
L-İzolösin 1150 mg **
L-Valin 1150 mg **
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler hesaplanmamıştır.

Olası Yan Etkileri

QNT BCAA Powder 8500 gıda takviyesidir, ilaç olarak kullanılamaz. Ürün kullanımı sonucu herhangi bir yan etkiye rastlanmamıştır. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. 16 yaşından küçük çocukların doktor gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Dallanmış zincirli amino asitlerin kullanımı, ALS’li hastalarda kullanıldığında akciğer yetmezliği riskini arttırabilir. Bu durumlarda kullanılması sakıncalıdır.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

QNT BCAA Powder 8500 350 gr Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

3.8/ 5 puanladı

şimdiye kadar 7*8 marka denemişimdir. aromalılar arasında bu ve dymatize favorim oldu. bunun bir avantajı da servis miktaır - Kaynak