Rafinera Kullananlar

Rafinera sağlıklı beslenmek isteyenler, kilo vermek isteyenler için diyetisyenler ve gurme şefler eşliğinde hazırlanan yemek menülerini adresinize sunan bir beslenme servisidir.

  • Günlük menüleriniz diyetisyenler gözetiminde, Dünya Sağlık Örgütü beslenme prensiplerine uygun olarak, günlük almanız gereken kalori miktarları ve bu kalorinin öğün bazındaki yağ, protein ve karbonhidrat değerleri hesaplanarak oluşturulur.
  • Günlük olarak 3 ana öğün, 2 ara öğün olmak üzere toplamda 5 öğünü sizlere sunar. 5 öğünün altındaki isteklerinizi de yine sizler için karşılar.
  • Rafinera sizlere 2 farklı program sunar, birincisi de-light sağlıklı kilo verme programı, diğeri ise, fit&well kilo koruma programı. Bunlardan dilediğinizi Rafinera uzmanlarından da destek alarak seçebilirsiniz.

Kullanan Ünlüler

Emel Müftüoğlu, Dolunay Soysert, Berksan, Ece Erken, Seren Serengil, Hamdi Alkan, Zeynep Tunuslu, Hande Kazanova ve daha bir çok ünlü ismin tercih ettiği bir programdır. Daha detaylı bilgi almak istiyorsanız, rafinera.com adresinden detaylara ulaşmanız mümkün.

5 öğünlük günlük fiyat;

Program Uzunluğu De-Light Fit&Well
90+ gün 29 31
30-89 gün arası 33 36
0-29 gün arası 36 39

Bu sayfada yazılan tüm bilgiler üretici firmaların kendi sitelerinde yazdığı yazılar dikkate alınarak oluşturulmuştur. Bu tarz ürünleri mutlaka doktor kontrolünde kullanınız, ilgili izinleri olduğundan emin olunuz.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Rafinera Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Aslı Akyüz

4.5/ 5 puanladı

Eşim ile beraber kendisine destek amaçlı başlamış bulunduğum 30 günlük Rafinera paketlerim sayesinde yıllardır süre gelen diyet yöntemlerinin neden sonuç veremediğini ve yine yıllardır söylenen "asla aç kalınmamalı, mutlaka ara öğünler olmalı" sözlerinin önemini kavramış oldum. Yemeklerinin çeşitliliği ve lezizliğiyle göz dolduran; hayatı kolaylaştırırken formda kalmayı sağlayan Rafinera'yı tüm içtenliğimle herkese öneririm :) - Kaynak


Murat Göce

2.8/ 5 puanladı

Çok fazla seyahat ettiğim için programa tam olarak uyamamama rağmen çok kısa sürede belirgin kilo vermemi sağlayan Rafinera benim için bir kurtarıcı oldu. Temiz ambalajı ve gerçekten lezzetli yiyeceklerini her sabah merakla incelemek de ayrı keyif. Belki ikinci ara öğünlerini biraz renklendirseler daha iyi olacak gibi, malum 5 çayı yanına gönderilen ceviz büyüklüğünde kurabiye bazen çok moral bozucu olabiliyor :) Özetle teşekkür ediyorum :) - Kaynak


Şebnem Bozoklu

4.8/ 5 puanladı

Sette yapılması en zor şey sağlıklı beslenmek.. Bazen 17- 18 saat boyunca orda oluyoruz ve sete gelen yemekler her zaman sebze ve salata ağırlıklı olmuyor.. Rafinera bu noktada imdadıma yetişti ve hep hayalini kurduğum biri benim için sağlıklı güzel yemekler hazırlayıp getirse durumunu gerçek kıldı! Sabah erken saatlerde sete ya da evime geliyor sürprizli siyah kutum ve içinden çıkan nefis lezzetler… Teşekkürler Rafinera!!! - Kaynak


Dolunay Soysert

4.9/ 5 puanladı

Yemeklerimi Rafinera’dan sipariş ediyorum. Onlar benim için her gün bir sürpriz hazırlıyorlar. - Kaynak


Ece Erken

4.6/ 5 puanladı

Yoğun tempomdan, vakitsizlikten ve yemek yapamamamdan dolayı düzenli-sağlıklı beslenememe gibi bir derdim vardı. Rafinera’yı internetten buldum ve denemek istedim. 5 gündür Rafinera’dan hizmet alıyorum yararlandığım 5 gün boyunca 1500 kaloriyi geçmeyen şahane, lezzetli, temiz ve sağlıklı öğünlerle karşılaşıp keyifle yedim. Tüm ekibinize teşekkür ederim. Yıllarca hep beraber olmak dileğiyle. - Kaynak