Real Techniques Fırça Kullananlar

Real Techniques Fırça makyaj bir kadının en vazgeçilmez güzelleşme yöntemidir. Makyaj, bir kadın için her şey demektir. Makyajsız bir kadın asla dışarı çıkmak istemeyecektir. O kadar detaylı bir makyaj yapamasa da, en azından yapacağı küçük dokunuşlarla günü kurtarmaya çalışacaktır. Kadınlar için bu kadar önemli olan makyajın perde arkasında çok şey yatmaktadır.

  • Kullanılan makyaj malzemesinin kalitesi
  • Makyajı uygulayanın makyaj deneyimi
  • Makyajı uygularken başvurulan yöntem
  • Makyaj uygulama aleti

Bu dört şey bir makyajı makyaj yapan en önemli hususlardır. Bu dördünden biri bile eksik olsa

makyajınız tam anlamıyla makyaj sayılmayacaktır.

 

Teçhizat önemlidir

Yüzünüze makyaj uygularken değişik yöntemlere başvurabilirsiniz. Ancak makyajı yüzünüze uygularken elinizi veyahut da bir aleti kullanmanız, yaptığınız makyajın güzelliğini belirleyecek bir etmendir. Makyajı yaparken elinizle, ürünle beraber satılan fırçayla veya da bir sünger yardımıyla işinizi halledebilirsiniz. Ancak eliniz ile uygulama yaptığınız zaman, özellikle karıştırılarak uygulanması gereken ürünlerde yüksek bir başarı sağlamak mümkün değildir. Ürünler düzgün bir şekilde karışmayacak ve yüzünüze uygularken aralarda boşluklar oluşacaktır. Süngerde ise çok deneyimli olmak gerekir. Çünkü sünger, uzmanların dahi kullanırken tereddüt ettiği bir makyaj uygulama aletidir.

Yeni fırçamız ile daha güzel makyajlar

Real Techniques Fırça ile daha güzel ve başarılı bir makyaj sizleri bekliyor. Çok ince bir kıl yapısına sahip ürün, makyaj uygulamaları için en ideal alettir.

Real Techniques Fırçada çok sayıda bulunan çok ince kıllar sayesinde iki ürün karıştırılırken homojen bir dağılım sağlanmış olur. Böylelikle bu karışım yüzünüze uyguladığınızda aradaki renk farklılıkları göze çarpmaz. Yani arada belirgin bir renk farkı oluşmaz. Ayrıca uygulama sırasında oluşacak topaklanmalar da en aza indirgenmiş olur.

Daha güzel ve başarılı bir makyaj uygulamak için alacağınız Real techniques fırça, bu konuda en büyük yardımcınız olacaktır. Ürünü her türlü makyaj malzemesi ile birlikte rahatlıkla kullanabilmeniz için geliştirilen yapısı ile çok sayıda makyaj aleti bulundurmanıza gerek kalmaz.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Real Techniques Fırça Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

elif_yldrm35

3.8/ 5 puanladı

Çünkü pudrayı eşit şekilde mükemmel son dokunuşlarla dağıtan muhteşem bir fırça - Kaynak


kazananlar kulubu

3.8/ 5 puanladı

fırçaları makyaja yeni başlayanlar için biçilmiş kaftan olan marka. çok ucuz olmasa da mac, bobbi brown, sigma türevi markalara para harcamak istemeyenler için biçilmiş kaftan. en az fiyata en yüksek performansı alırsınız. ayrıca mevzubahis metals koleksiyonu ingiltere'de satışa çıkmıştır. ilk izlemim olarak klasik seriye nazaran birkaç kademe üstte olsa da aradaki fiyat farkına değer mi emin değilim şu an. - Kaynak


boleynkizi

3.8/ 5 puanladı

Real techniques fırça Setleri bence çok başarılı birde ecotools var sanırım o da güzel ben set olarak değilde bir iki far fircasini almıştım memnun kaldım canım - Kaynak


tam teşekküllü geveze

3.7/ 5 puanladı

expert ve blush brushlarını sipariş ettim, expert brsuh ile alakalı iki çift kelam etmek isterim: sıvı ürünleri bu fırça ile uygulamayı öneriyorlar, ben lancome teint idole 24 hr isimli, kapatıcılığı yüksek ve long wear bir fondöteni uyguladım, bilen bilir bu tarz long wear ürünler çabuk donuyor ve cilde sıkı tutundukları için blend etmek zordur. ancak bu minnak ve de tontik fırça, sık ve yumuşak kılları sayesinde, çok fazla ürün absorbe etmeden, homojen ve kusursuz bir uygulama eriyor, stipling değil dairesel hareketlerle uygulamalı, cildinizde hem bir ürün varmış gibi hem de yokmuş gibi bir görünüm elde edebilirsiniz. fiyatına göre alınabilecek en kaliteli fırçalardan birisi sonuç olarak. - Kaynak