Relactaz Damla Kullananlar

Relactaz Damla, Laktaz enzimi içeren şişelerde satılan ürün besin takviyesi kategorisinde yer almaktadır. İlaç formunda olmaması sebebi ile tedavi edici olarak kullanılamaz. Hastalıkları tedavi edemez ya da engelleyemez. Kullanmadan önce kesinlikle doktorunuza danışmanızı öneririz. Relactaz Damla kullananlar var ise değerli yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Fiyatı:

  • 54 TL’den başlayan fiyatlarla.

Relactaz Damla Özellikleri:

  • 15 ml içeren şişelerdedir. Laktaz enzimi oranı %56,9 olup enzimin sunabileceği özellikleri barındırmaktadır. Gıda takviyesidir.

Kullanımı:

  • Her süt içimi sırasında bardağa 8 damla damlatarak içiniz. Günlük maksimum doz 64 damladır.

Bu tarz ürünleri mutlaka doktor kontrolünde kullanınız, yan etki görüldüğü zaman en yakın tıbbi merkeze başvurunuz, site olarak bu tarz ürünleri halk sağlığı için farkındalık yaratmak için yayınlamakta ve sizleri bilgilendirmekteyiz.

Abone Olun
Bildir
2 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Sinan demir
16 Haziran 2018 09:20

Hıcbir faydasini görmedigimiz bi ilac cocuk ilk dogdugunda dr bi gaz damlasi verdi faydssini gorduk bitince doktor relaktaz damla önerdi 54 lira verip aldik çocuğa zerre faydasi olmadi cocugun gaz sorunu daha fazla oldu belki herkeste ayni etkiyi gostermez ama bence paranizi kaptirmayin

barış üns
7 Mart 2019 17:42
Reply to  Sinan demir

ilk kullandığınız damlanın adı nedir?