Relactaz Damla Kullananlar

Relactaz Damla, Laktaz enzimi içeren şişelerde satılan ürün besin takviyesi kategorisinde yer almaktadır. İlaç formunda olmaması sebebi ile tedavi edici olarak kullanılamaz. Hastalıkları tedavi edemez ya da engelleyemez. Kullanmadan önce kesinlikle doktorunuza danışmanızı öneririz. Relactaz Damla kullananlar var ise değerli yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Fiyatı:

  • 54 TL’den başlayan fiyatlarla.

Relactaz Damla Özellikleri:

  • 15 ml içeren şişelerdedir. Laktaz enzimi oranı %56,9 olup enzimin sunabileceği özellikleri barındırmaktadır. Gıda takviyesidir.

Kullanımı:

  • Her süt içimi sırasında bardağa 8 damla damlatarak içiniz. Günlük maksimum doz 64 damladır.

Bu tarz ürünleri mutlaka doktor kontrolünde kullanınız, yan etki görüldüğü zaman en yakın tıbbi merkeze başvurunuz, site olarak bu tarz ürünleri halk sağlığı için farkındalık yaratmak için yayınlamakta ve sizleri bilgilendirmekteyiz.

1
Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

1 Başlık Sayısı
0 Yanıt Verenler
0 Takip Edenler
 
En İlgi Çeken Yanıtlar
En Çok Yanıt Alanlar
1 Yorum Yapan Kişi Sayısı
  Abone Olun  
Bildir
Sinan demir

Hıcbir faydasini görmedigimiz bi ilac cocuk ilk dogdugunda dr bi gaz damlasi verdi faydssini gorduk bitince doktor relaktaz damla önerdi 54 lira verip aldik çocuğa zerre faydasi olmadi cocugun gaz sorunu daha fazla oldu belki herkeste ayni etkiyi gostermez ama bence paranizi kaptirmayin