Remidor Krem Kullananlar

Remidor Krem, beyaz kavanozlarda satılmaktadır. Her kavanoz 1 haftalık kullanım içindir. Cilde direkt yedirilerek kullanılan ürün hakkında olumlu – olumsuz bir çok yorum ve şikayet bulunmaktadır. Birçok sitede satılan ürünün önemli sertifikalara sahip olduğu iddia edilmekle beraber bu sertifikaların resmi ulaşım adresleri yoktur. Kapıda ödeme seçenekleri ile satılan ürün sadece telefon üzerinden sipariş edilebilmektedir.  Remidor Krem kullananlar var ise olumlu y ada olumsuz tüm kullanıcı yorumlarını sitemize yazarak aynı ürünü satın almak isteyen – araştıran bireylere yardımcı olabilirler.

Fiyatı:

  • 39 TL’den başlayan fiyatlarla.

Remidor Krem Özellikleri:

  • Ürünün iddia ve vaatleri oldukça büyük ve fazladır. Ancak resmi evrakları – resmi satış site / sitelerinde yoktur. Bu nedenle içerik bilgisi dahil herhangi bir yazıyı dikkate almadık. Satın almadan önce doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz. İlaç değildir.

Kullanımı:

  • Sorunlu cilt alanlarına masaj yapılarak yedirilir.

Buna benzer diğer ürünleri incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimizi kontrol edebilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Muhittin Köybaşı
9 Şubat 2018 10:49

İnternette remidor kremin eklem ağrılarına vs iyi gildiği söyleniyor. Ben de kullananların yorumlarını merak ediyorum . Gerçekten böyle bir etkisi var mı . Yaşllığında etkisiyle artık her hareketi yapamaz olduk . Hemen ağrılar oluşuuyor . Remidor krem işe yarıyorsa almayı düşünüyorum . Yorumlarınızı bekliyorum