Remzi Kök Ürünleri Kullananlar

Remzi Kök Ürünleri, Fitoterapi uzmanlarından biri olan Remzi Kök tarafından üretilmiş besin takviyeleridir. Toplam 23 adet ürünün satışı yapılmakta olup kişiye özel takviye edici gıdalar yapılarak ulaştırılabilmektedir. Ürünlerden bazıları aşağıda listelenmiş olup Remzi Kök Ürünleri kullananlar var ise yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Fiyatı:

  • 59 TL’den başlayan fiyatlarla.

Remzi Kök Ürünleri, Özellikleri, Çeşitleri:

  • Remzi Kök Proegg Kapsül Hap 60 TL

30 kapsül içeren şişelerdedir. Yumurta akı tozu, çinko, glikoz karışımından elde edilmiş olup günde iki kapsül tok karnına ve bol su ile içilmesi gereklidir.

  • Remzi Kök Sarımsak Ekstraktı Kapsülü 59 TL

60 kapsüldür. Her kapsülde %79 oranında Sarımsak mevcuttur.

  • Remzi Kök Sinesis Kapsül Hap 225 TL

Her kapsül %81 oranında Kordisep Mantarından elde edilmiş ekstratlar içermektedir. Sabah kahvaltı sonrası ve akşam yemeğinden sonra birer kapsül tüketilebilir.

  • Remzi Kök Glukozamin Kondroitin Sülfat 115 TL

60 kapsül içeren şişelerde satılan ürünün her kapsülü 880 mg dozajında olup her kapsülde %39,5 Glukozamin Sülfat, %39,5 Kondroitin Sülfat bulunmaktadır. İçerikte adı geçen maddelerin sunabileceği yararları verebilir. Serin yerde saklanmalıdır. Günde iki defa birer kapsül içilerek kullanılır.

Bu tarz ürünleri mutlaka doktor kontrolünde kullanınız, yan etki görüldüğü zaman en yakın tıbbi merkeze başvurunuz, site olarak bu tarz ürünleri halk sağlığı için farkındalık yaratmak için yayınlamakta ve sizleri bilgilendirmekteyiz.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör