Renovexin Kullananlar

Renovexin, besin takviyesi olduğu iddia edilmektedir. Satışını yapan sitelerde ürünün bilimsel araştırma raporları, içerik * formül analiz raporları ve klinik test sonuçları olmadığı için ürünü satan sitelerin ( hepsi aynı bilgileri ve görselleri kullanmış ) iddia ve vaatlerini buraya yazmayı doğru bulmuyoruz. Kullanmadan önce içerik bilgisi hakkında net bir bilgiye ulaşmak için özel ya da devlet bünyesinde kurulu olan laboratuarlarda analiz ettirmenizi önemle tavsiye ederiz.

Fiyatı:

  • 89 TL’den başlayan fiyatlarla.

Renovexin Özellikleri:

  • Ürünün belirtmiş olduğu içerik bilgisini vermeyi doğru bulmuyoruz çünkü bu içeriklerin ne kadar doğru olduğuna dair resmi belgeleri paylaşmamışlar. Marka iki ayrı ürüne sahiptir. Tek tek ya da her ikisini de set olarak satmaktadırlar. Tek ürün 89 TL iki ürün 159 TL’dir. Her ikisi de suda eriyebilen tabletler kullanılarak üretilmiştir. Birinci ürünün adı Intensive Hair Loss Treatment diğer ise New Hair Follicle Treatment’dir. İlaç değildir. Kullanmadan önce araştırınız ve içerik analiz raporlarını yaptırınız. Dermatoloji doktorunuza danışınız.

Bu tür ürünleri kullanmadan önce doktorunuza danışınız. İlaç değildir.

Buna benzer gıda takviyelerini incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimizi kontrol edebilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
yasar
6 Temmuz 2020 15:53

Urun hic guvenli degil, her kutu farkli cozunurluk birakiyor. Hicbir faydasini gormedim. Sikayet icin musteri hizmetleri watsapp hattindan yazdim. Kimse cevap bile yazmadi. Urun sahte