Rephair Şampuan Kullananlar

Rephair Şampuan saç dökülmesinin önüne geçmek ve yavaşlatmak amacı ile kullanılan bir saçım bakım seti. Firma tarafından hazırlanan kataloglarda şampuan, serum ve losyondan oluşan set ile saç dökülmelerinin %80’e kadar önlediği belirtiliyor.

Rephair Şampuan Kullanımı

Günlük kullanıma uygun bir şampuandır. Şampuanla yıkanan saçların durulanmadan önce birkaç dakika saçlara masaj yapılması önerilir.

Rephair Serum Kullanımı

Serum günlük kullanıma uygundur ve tercihen saçın yıkanıp kurulanmasından sonra kullanılması tavsiye edilir. Serum aplikatör ile dökülmenin en yoğun olduğu bölgelerde saç diplerine uygulanır ve parmaklarla masaj yapılır.

Rephair Losyon Kullanımı

Aynı serumda olduğu gibi açılmanın fazla olduğu bölgelere püskürtülerek ve saç diplerine masaj yapılarak kullanılır. Serumda da, losyonda da saçları yıkamadan bu şekilde kuruması beklenmelidir.

Rephair’i Kaç Ay Boyunca Kullanmalıyım?

Firmanın hazırlamış olduğu tanıtım broşürlerinde en iyi sonucu alabilmek için 4 ay süre ile setin kullanılması tavsiye edilmiştir.

Rephair’in Yan Etkileri

Belirtilen hiçbir yan etkisi yoktur. Ancak özellikle hamile ve emziren anneler için olası olumsuzlukların önüne geçilebilmesi adına kullanılmaması tavsiye edilir.

Abone Olun
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
ozgur
25 Aralık 2014 16:17

Daha 30 u bulmadan saçlarım baya baya dökülmeye başladı. Rephair kullanmak istiyorum ama merak ettiğim bir şey var. Rephair kullandığımızda sadece saçlarımızın dökülmesi mi duruyor yoksa rephair şampuanı aynı zamanda saçımızı da çıkarıyor mu?

Rephair Şampuan Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

steven hayes

4/ 5 puanladı

saç dökülmesini engelleyen şampuan. - Kaynak


mupla

4.45/ 5 puanladı

saçları uzattıktan sonra seyrekleşmesi sonucu dertlenirken televizyonda gördüğüm şampuan reklamı. iyi sonuclar alındığı söyleniyor. biraz piyasa araştırması yaptım fiyatıda emsallerine göre ucuz. resmi sitesinden araştırmakta fayda var bence - Kaynak


cass12

3.5/ 5 puanladı

ben kullanmaya basladim günde bir yikiyom sampuani dedikleri gibi etkisi var 90 gün sonunda nasil olcak bakalim saclarim canlandi bakalim ise yariyo en azindan doktorun verdigi şampuandan iyi ben begendim kafada bekletiyosun 2 dk duruluyon basit hem - Kaynak


demeterrr

4/ 5 puanladı

erkek arkadaşımın kullandığı ve yeni yeni saçlar çıkardığına dair üzerine yemin ettiği ilaç. ben göz aşinalığından mıdır nedir daha bir fark göremedim. zaten daha 1 hafta oldu. ama o, iddia ediyor çıkıyor diye umarım gerçektir. - Kaynak


trajedi tiyatrosu

0.2/ 5 puanladı

2.saç dökülmesi sorununu %79 a kadar engelliyormuş. oldukça güzel bir oran. bu konuda işe yarar ürün yok gibi. bir de bunu denemek gerekebilir. - Kaynak