Retendo Kapsül Kullananlar

Retendo Kapsül Nedir?

Retendo Kapsül, mukopolisakkaritbir içeren bir gıda takviyesi olup günde 2 kapsül sabah ve akşam yemek yedikten sonra alınması tavsiye edilir.

Fiyatı

  • 79 TL / 30 Kapsül.

İçeriği:

Assos Pharmaceuticals
Retendo 30 kapsül
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 1 kapsül
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 30
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Mukopoligen Kompleks 290 mg
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler hesaplanmamıştır.

Kullanımı

  • Günde iki kapsül sabah ve akşam saatlerinde tok karnına içilmelidir.

3
Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

2 Başlık Sayısı
1 Yanıt Verenler
0 Takip Edenler
 
En İlgi Çeken Yanıtlar
En Çok Yanıt Alanlar
3 Yorum Yapan Kişi Sayısı
  Abone Olun  
Bildir
Belma

Benim sağ ve sol ayakta topuk dikeni oldu ortapedi doktoru bu ilacı verdi suanlik ağrım dindi çok şükür tavsiye edilen ilaçlardan biri diyebilirim.

Kamil

Belma hanım merhaba.ben de de topuk dikeni var.fizik doktoru bu iilacı önerdi.faydalımıdır.ne kadar süre ile kullandınız acaba alsam faydasını görürmüyüm.

cihan

omzumdaki şiddetli ağrı ve kıtırdama sebebiyle doktora gittim beni önce MR’a soktu ondan sonra ise Retendo adlı ilacı önerdi maddiyatı bırazfazla gelmesine ragmen aldım henüz bir kutu bitmeden faydasını görmeye başladım 2. kutuyuda aldım hemen ardına,orta derece sporcuyum hafif idmanlarla 2 gün sonra tekrar başlayacağım,2. kutudan sonra tamamen geçeceğini ümid ediyorum maddiyatı fazla olmasına ragmen bence faydalı bir gıda takviyesi eğer gerçekten kıkırdak şikayetiniz varsa öneririm hiç birşey sağlıktan önemli değil,bu yorumum kime fayda sağlar bilmiyorum ama yazma gereği duydum Allah hepinize şifa versin İyi akşamlar ..

Retendo Kapsül Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

yunuscan

4.45/ 5 puanladı

ön çapraz bağ zedenlenmesi sonucu takım doktoru gözetiminde yumurta zarı ile birlikte kullandım 1 ay sonra mucizevi şekilde onarımı tamamladı.ayrıca fitbull a hızlı gönderim için teşekkür ederim - Kaynak