Retendo Kapsül Kullananlar

Retendo Kapsül Nedir?

Retendo Kapsül, mukopolisakkaritbir içeren bir gıda takviyesi olup günde 2 kapsül sabah ve akşam yemek yedikten sonra alınması tavsiye edilir.

Fiyatı

  • 79 TL / 30 Kapsül.

İçeriği:

Assos Pharmaceuticals
Retendo 30 kapsül
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 1 kapsül
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 30
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Mukopoligen Kompleks 290 mg
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler hesaplanmamıştır.

Kullanımı

  • Günde iki kapsül sabah ve akşam saatlerinde tok karnına içilmelidir.
Abone Olun
Bildir
4 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Belma
24 Ocak 2018 00:27

Benim sağ ve sol ayakta topuk dikeni oldu ortapedi doktoru bu ilacı verdi suanlik ağrım dindi çok şükür tavsiye edilen ilaçlardan biri diyebilirim.

Kamil
15 Şubat 2018 19:24
Reply to  Belma

Belma hanım merhaba.ben de de topuk dikeni var.fizik doktoru bu iilacı önerdi.faydalımıdır.ne kadar süre ile kullandınız acaba alsam faydasını görürmüyüm.

cihan
11 Aralık 2017 21:47

omzumdaki şiddetli ağrı ve kıtırdama sebebiyle doktora gittim beni önce MR’a soktu ondan sonra ise Retendo adlı ilacı önerdi maddiyatı bırazfazla gelmesine ragmen aldım henüz bir kutu bitmeden faydasını görmeye başladım 2. kutuyuda aldım hemen ardına,orta derece sporcuyum hafif idmanlarla 2 gün sonra tekrar başlayacağım,2. kutudan sonra tamamen geçeceğini ümid ediyorum maddiyatı fazla olmasına ragmen bence faydalı bir gıda takviyesi eğer gerçekten kıkırdak şikayetiniz varsa öneririm hiç birşey sağlıktan önemli değil,bu yorumum kime fayda sağlar bilmiyorum ama yazma gereği duydum Allah hepinize şifa versin İyi akşamlar ..

Muhammet ARSLAN
4 Şubat 2020 03:08
Reply to  cihan

Mr sonucunda bi şey çıktı mı ben de de adduktor tendinit var iyi gelir mi sizce.

Retendo Kapsül Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

yunuscan

4.45/ 5 puanladı

ön çapraz bağ zedenlenmesi sonucu takım doktoru gözetiminde yumurta zarı ile birlikte kullandım 1 ay sonra mucizevi şekilde onarımı tamamladı.ayrıca fitbull a hızlı gönderim için teşekkür ederim - Kaynak