Roc Soleil Protexion Güneş Kremi Kullananlar

Roc Soleil Protexion Güneş Kremi yaz aylarında güneşin zararlı ışınlara maruz kalma problemlerine sık sık rastlanmaktadır. Farkında olmadan güneş altında uzun süre kalınması nedeniyle cildiniz zarar görebilir, ileriki yaşlarda istenmeyen problemlere neden olabilir. Bu nedenle güneşte kalırken dikkat edilmeli, özellikle yaz aylarında güneş kremi kullanmadan dışarıya çıkmamaya dikkat edilmelidir.

Roc soleil protexion güneş kremi size ihtiyacınız olan korumayı sağlayacak güçlü bir güneş kremidir. Güneşe çıkmadan önce yüzünüze eşit miktarda uygulamanız yeterli olacaktır. Deniz ya da havuza girildikten sonra, terledikten ya da kurulandıktan sonra kremi tekrar uygulamasınız. Ayrıca öğle saatlerinde güneşte fazla kalmamaya dikkat etmelisiniz. Özellikle de bebekleri ve küçük çocukları güneşe direkt maruz kalacak şekilde tutmamalısınız.

Güneşin Zararlı Etkisine Karşı Profesyonel Koruma

Çok yüksek koruma faktörüne sahip olan Roc soleil protexion güneş kremi SPF 50+ güneş koruma faktörü sayesinde cildinizde çok yüksek bir koruma sağlarken aynı zamanda cildinizi güneşin zararlı ışınları nedeniyle meydana gelen erken yaşlanma etkilerine karşı da koruma sağlamaktadır. Oldukça yüksek bir koruma sağlayan bu güneş kremi uygulandığı andan itibaren yüksek bir performansa sahip olmaktadır. Sahip olduğu güneş filtreleri kombinasyonu UVA ve UVB ışınlarını büyük oranda bloke etmektedir.

Özel Formülüyle Güneşten Korunun

                İçeriğinde bulunan kahverengi lekelere karşı aktif maddeler ile Roc protexion güneş kremi aynı zamanda soya özü de içermekte ve özel teknolojisi sayesinde cildinizde kahverengi leke oluşumunda sorumlu olan melanin oluşumunu düzenlemektedir. Böylece cildinizdeki kahverengi lekelerin gözle görülür seviyede azalmasına yardımcı olmaktadır. Aynı şekilde içerisinde bulunan soya özleri melanin pigmentinin keratinositlere aktarılmasıyla birlikte melanin oluşumunu da kısıtlamaktadır.

Oldukça hafif ve gözle fark edilmeyen bu güneş kremi akıcı bir kıvama sahiptir. Cildinizde yumuşak ve kadifemsi bir yapı oluşturan güneş kremi yağlı olmayan yapısı ile oldukça kolay bir şekilde emilmektedir. Oldukça yüksek koruma sağlayan bu ürün aynı zamanda kahverengi lekeleri düzeltici bir etkiye sahiptir. Bu özel formülü sayesinde cildinizi korurken aynı zamanda cilt tonunu ve ışıltısının korunmasına da yardımcı olmaktadır. Normal ve karma ciltler için uygun olan bu ürün düzenli kullanımı ile etkili sonuçlar verecektir.

Abone Olun
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Firdevs
4 Mayıs 2017 21:15

İçeriğini bulamadım acaba bilen var mı

Roc Soleil Protexion Güneş Kremi Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

kralsizkralice

3.9/ 5 puanladı

gerçekten başarılı bir kozmetik firması. özellikle göz altı kremi ve güneş kremi. yüzünde akne olan bir arkadaşıma da zorla cilt ürünlerini aldırdım gözle görülür bir değişiklik oldu. düzenli kullanım önemli tabiki. - Kaynak


mimoza

3.8/ 5 puanladı

canım benimki Roc Soleil Protexion SPF 50+ Anti-Brown Spot Cream 50 ML 49a aldım...ama bilerek almadım.sorunumu anlattım onu verdier.şimdilik ii.baktım cildim kabullendi diğer roc ürünlerinide alıcam.vcyiyi olayı ve niveayı cidim beğenmedi:KK25:innovayı ısrara al dedi.ama bakıcaz.bi iki hafta kullanayım - Kaynak


sisice

4/ 5 puanladı

soleil protexion serisindeki, yüz için olan güneş koruyucusu çok güzel. sürünce cildiniz hemen emiyor ve yağlı bir his bırakmıyor. - Kaynak