Ronnie Coleman Signature Series Pro-Antium 2550 gr Kullananlar

Ronnie Coleman Signature Series Pro-Antium 2550 gr nedir?

Ronnie Coleman Signature Series Pro-Antium 2550 gr gerçek meyve parçacıkları ile hazırlanmış üstün lezzeti ile Ronnie Coleman’ın profesyoneller için formüle ettiği protein tozudur. Bulking dönemlerinde kullanıma uygun ve maksimum hacim ve kas kütlesi kazanımı için formüle edilmiştir. Ürün tek serviste 5 gr kreatin içermektedir. Bu ürünle birlikte ayrıca kreatin kullanılması tavsiye edilmez. Ürünün 2 ay düzenli kullanımı sonrasında en az 2 hafta ara verilmesi tavsiye edilmektedir. Spora yeni başlayan kişiler için pre-workout ürünleriyle birlikte kullanımı tavsiye edilmez. Siroz ve böbreklere bağlı rahatsızlık geçirmiş kişilerin kullanımı tavsiye edilmez.

Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

1 ölçek=50 gr Ronnie Coleman Signature Series Pro-Antium protein tozu 150 – 350 ml sıvı ile shaker yardımı ile 15-20 sn karıştırılarak hazırlanabilir. Damak tadına göre sıvı miktarı ayarlanmalıdır. Su, süt ya da sevilen meyve suları ile karıştırılıp hazırlanabilir. Spor sonrası öncelikli kullanım zamanıdır.

Ne İşe Yarar?

  • Tek serviste 29 gr yüksek kalitede protein içerir.
  • Ünlü vücut geliştirici Ronnie Coleman imzasını taşımaktadır.

Ronnie Coleman Signature Series Pro-Antium Hangi Ürünlerle Kombine Edilir?

En iyi sonuçlar için BCAA ve glutamin ürünleri ile kombine edilebilir.

İçerik:

Ronnie Coleman
Pro-Antium 2550 gr
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 50 gr (1 ölçek)
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 51
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Kalori 180
Yağdan Gelen Kalori 25
Toplam Yağ 2,5 g 4%
Doymuş Yağ 1,5 g 8%
Trans Yağ 0 g
Kolestrol 90 mg 30%
Sodyum 135 mg 6%
Potasyum 210 mg 6%
Toplam Karbonhidrat 9 g 3%
Lif 1 g 4%
Şeker 3 g **
Protein 30 g 60%
Kalsiyum 150 mg 15%
Demir 0,4 mg 10%
Kreatin Monohidrat 5 g **
Betain 2,5 g **
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler hesaplanmamıştır.

Olası Yan Etkileri

Bu ürün yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. 18 yaş ve üzeri sağlıklı kişilerin kullanımına uygundur. Hamile ve emzirme dönemlerindeki kişilerin, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde kullanması gerekir. Laktoza karşı hassasiyeti olan sporcuların kullanması tavsiye edilmez. Kullanım sonucu aşırı hassasiyet durumlarında kullanmayı bırakın. Nemsiz ve serin ortamda muhafaza edilmelidir. Ronnie Coleman Signature Series Pro-Antium besin takviyesidir; herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için uygun değildir.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Ronnie Coleman Signature Series Pro-Antium 2550 gr Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

ferhat

3.9/ 5 puanladı

tüm özellikleri bir arada toplamış kreatin oranıda bca oranıda iyi geçen yıldan beri 4 değişik protein kullandım ilk bunla başlamıştım o zaman farkını hissettim ama sonra 3 değişik whey kullandm mesela %100 whey nanobolix izolate gibi ama yine döndüm colemana hemen gösteriyor kendini hacim olarak - Kaynak