Rosio Tens Master Kullananlar

Rosio Tens Master, medikal ürünler arasında yer alan elektronik bir cihazdır. Fizyo Terapi uygulamalarında kullanılan ürün Refleksoloji masajı yapabilmektedir. Türkiye’de yapılmıştır. Rosio Tens Master kullananlar değerli yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Fiyatı:

  • 1950 TL’den başlayan fiyatlarla.

Rosio Tens Master Özellikleri, Faydaları:

  • Tens tedavisi, Akupunktur ve Rekleksoloji tedavilerinde kullanılmaktadır.
  • 25 değişik program seçeneği mevcuttur.
  • Boğaziçi Üniversitesi’nce test edilerek onaylanmıştır.
  • Ev ortamında Fizik tedavi ve Fizyo terapi için kolay kullanım imkanı sunar.
  • Sinirlerin uyarılmasına yönelik çalışmaktadır.
  • Bel – boyu fıtığı, romatizma, varis, kireçlenme, kas, bağ doku, zayıflama, bağ zedelenmesi, kas zedelenmesi, rehabilitasyon, selülit alanlarında kullanımı uygundur.
  • 2 yıl garanti altındadır.

Kullanımı:

  • Kullanım talimatında yer alan fonksiyon seçeneklerini inceleyiniz. Size uygun olan fonksiyon seçeneğini seçtikten sonra çalıştırınız. Kullanılacak yüzeyin temiz – kuru olduğundan emin olunuz.

Buna benzer diğer ürünleri incelemek isterseniz aşağıdaki kategorilerimizi kontrol edebilirsiniz.

3
Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

2 Başlık Sayısı
1 Yanıt Verenler
0 Takip Edenler
 
En İlgi Çeken Yanıtlar
En Çok Yanıt Alanlar
3 Yorum Yapan Kişi Sayısı
  Abone Olun  
Bildir
umur

valla ailecek kullanıyoruz gayet te memnunuz fizik tedavide aktif olarak kullanılıyo zaten tabi ilk bi hafta hamlık ağrısı yapıyo ama bir ay bi defa düzenli kullanmak lazım tavsiye üzerine aldık taviye de ederim yani

Özgür

Esnaf olduğum dükkana getirildiğinde tanıtalım ısrarında bulunuldu denedik almadım iyikinde almamışım cihaz sağlıklı doğru bir cihaz olabilir fakat tanıtan satan elamanlar nasıl bir program kullandılarsa koltuk değneği kullanmazken koltuk değneği kullanır hale geldim 1 aydır hastane tedavisi sürdürmekteyim nasıl bir program kullanıldıysa sinirlerde tahribat yaratmış ve ileti eksikliği var bacaklarımda kaslar sağlıklı hareket etmiyor diyeceğim şu insan sağlığına yararlı bir ürün olduğu iddiasıyla gezdirilen bu cihaz hayatımı alt üst etti ve bunu getiren satmaya çalışan elamanlara her gün ah ediyorum .

Taha

Berbat bırakın iadesi yok sakin almayin