Rus Merhemi Kullananlar

Rus Merhemi, 50 ml içeren beyaz plastik kavanozlarda satılan ürün bayanlar için geliştirilmiş bir tür epilasyon kremidir. İçeriğinde kullanıldığı iddia edilen çeşitli bitkiler vardır. Ancak ne formül konusunda ne de iddia – vaat ettiği diğer konularda satış sitelerinde herhangi bir yasal – izin belgesine ya da üretim – dağıtım – satış – analiz raporuna ulaşamadığımız için bu merhemi özetleyerek geçeceğiz.

Fiyatı:

  • 29 TL’den başlayan fiyatlarla.

Rus Merhemi Özellikleri:

  • Bir çeşit ağda – epilasyon ürünüdür.
  • Ürünün satıldığı çok az Türk sitesi vardır. Hatta Rus sitelerine rastlayamadık.
  • Ürünün “ XXX “ isminde bir laboratuarda test edildiği belirtilmiş ancak o teste dair herhangi bir görsel ve resmi kaynak satıldığı sitelerde yer almadığı için ürünün içerik dahil vaat ettiği hiçbir şeyi yazmayı uygun bulmuyoruz.
  • Ürünü satın almadan önce araştırmanızı, kullanmadan önce ise içeriğinden emin olabilmeniz için devlete bağlı veya özel sektördeki herhangi bir detaylı laboratuarda analizini yaptırmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.
  • Ürün kapıda nakit ödemeli olarak gönderilmektedir. İrtibat numarası olarak ise herhangi bir vatandaşın alabileceği cep telefonu numarası verilmektedir.
  • Ürünün satıldığı sitelerde kullanıcı yorumları, nasıl kullanılır, içeriği, nedir gibi alanlar mevcut ancak güven vermesi açısından herhangi resmi bir belge olmadığı için bu bilgilerin doğruluğundan emin olamamamız nedeni ile buraya yazmaktan kaçınıyoruz.

Buna benzer diğer tüy alma ürünleri incelemek isterseniz aşağıdaki sayfamızı kontrol edebilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
4 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Yalçın
7 Nisan 2019 23:14

Etkisi varmı bilgisi olan

Nurcan
6 Nisan 2019 16:43

Rus merhemini aldım ve hiçbir işlevini göremedim insanları neden kandiriyorsunuz

Nrsn
7 Nisan 2019 00:29
Reply to  Nurcan

Nurcan hanim nekadar kullandiniz etkisini goremediniz bende almayi dusunmustum ama

Melek
8 Nisan 2019 08:51
Reply to  Nrsn

Bende istiyorum ama cesaret edemiyorum hiç bilmedim birşey tahriş falan edermi faydası varmi