Sanfra Macador 30 Kapsül Kullananlar

Sanfra Macador 30 Kapsül nedir?

Sanfra Macador 30 Kapsül, Maca kökü bitkisi içeren bir gıda takviyesi ürünüdür.  Maca kökü Dünya’da sadece Peru ve Bolivya’daki And Dağları’nın yükseklerinde 2.200-4.000 metreyi bulan rakımlarda doğal olarak yetişen şifalı bir bitkidir. Yüzyıllar boyunca, Güney Amerika’daki yerli halk tarafından tüketilmiştir. Son yıllarda, dünyanın diğer bölgelerine de yayılmıştır. Bunun nedeni sahip olduğu şaşırtıcı besleyici ve tıbbi değerleridir. Karbonhidrat, protein, fiber ve esansiyel mineraller açısından oldukça zengindir ve linolenik asit, palmitik asit, oleik asit, steroller ve polisakkaritler içermektedir. İçerdiği vitaminler ve mineraller hormonal aktiviteyi dengelemede yardımcıdır.

Sanfra Macador 1 servis ( 4 kapsül ) de 1800mg Lepidium Meyenii Kök Ekstraktı içerir. Sadece 5 kalori içerir bu nedenle kilo alımına neden olmaz.

Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Doktor kontrolünde doktor talimatlına uyularak kullanılmalıdır, günde 1 servis ( 4 kapsül ) olarak kullanılması tavsiye edilmektedir.

Ne İşe Yarar?

  • Maca bitkisinin sağladığı faydaları sağlayabilir.
  • Doktor kontrolünde kullanınız.

Yan Etkileri:

Takviye edici gıdadır, ilaç değildir. Hastalıkların tedavisinde kullanılamaz. 15 yaşının altındaki çocukların kullanımına uygun değildir. Herhangi bir alerjik reaksiyon durumunda hekiminize danışmanız önerilir. Özellikle uykusuzluk çeken kişilerde maca kökü tozu kullanımı sabah saatlerinde yapılmalıdır. Maca kökü tozu ucuz bir ürün olmadığı için güvenilir satış noktalarından almayı tercih etmelisiniz.

İçerik:

Sanfra
Macador 60 Kapsül
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 4 kapsül
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 15
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Lepidium Meyenii Kök Ekstraktı 1800 mg **
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler hesaplanmamıştır.
Abone Olun
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Sanfta İlaç Tıbbî Ürünler
17 Ekim 2018 16:57

Bu tür ürünleri orjinal web sitemiz sanfra.com.tr üzerinden alabilirsiniz

Sanfra Macador 30 Kapsül Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

KAAN ARSLANGİRAY

4.2/ 5 puanladı

Ürün ile alakalı firma ile iletişime geçtim. Ürün fransa dan ithal geliyormuş. Türkiyede paketleniyor. Firma satış müdürü ürünün tüm şeffaflığı ile ilgili gerçekten çok dürüst ve reel bilgiler verdi. En önemlisi de Kullanmam gerekiyor mu infertilite hastasıyım dediğimde beni bir androloji uzmanın nın görmesinin gerektiğini buna hekim in karar vereceği ni söylemesi ve yönlendirmesi gerçekten profosyonel bir yaklaşım oldu. Şu an ürünü kendi rızam ile kullanmaya başladım. Birçok anlamda cidden katkı sağladı tam faydasını testler ile tespit etmem 75 günü alıyormuş. uzun sözün özü Ben Macador kapsüle inandım ve etrafımdaki hastalarada anlatıyorum.İNŞALLAH Fayda edecek gibi sonucu paylaşırım gene herkese saygılar. - Kaynak