Scholl Velvet Smooth Topuk Temizleme Aleti Kullananlar

Scholl Velvet Smooth Topuk Temizleme Aleti ayak bakımınızı evde kendiniz yapmanız için mükemmel tasarlanmış bir alet olan Scholl Velvet Smooth, istenmeyen ölü derileri arındırır ve ayağınızda kusursuz bir görüntü oluşturur.

Scholl Velvet Smooth Topuk Temizleme Aleti Ayak bakım ürünlerinin yurt dışında en çok tercih edilen markası Scholl, şimdi Türkiye’de. Scholl Velvet Smooth ile ise adeta bebek yumuşaklığında bakımlı ayaklara kavuşursunuz. Pille çalışan bu ürün kolay kullanımıyla da sizlere hem zamandan, hemde pedikür masrafından tasarruf ettirecek. Topuk derisinin zaman içinde sertleşmesi bayan ve erkeklerin ortak sorunu diyebiliriz. Ayakların havasız kalması, yanlış seçilen ayakkabılar, ayak temizliği ve bakımı, iyi nemlendirme olmadığı zaman ayak derisi zamanla sertleşir ve nasırlı bir hal alır.İşte bu durumda ponza taşı diye tabir edilen ayak bakımınızı yapıp, ölü derilerden arındırdığınız taşın yerine, bu kullanımı kolay olan Topuk Temizleme Aleti ile daha rahat edeceksiniz.

Yeni teknoloji

Bunların yanı sıra, temiz olan ayaklarınıza mutlaka her akşam yatarken vazelin sürüp pamuklu çorap giyerseniz daha yumuşak ayaklara kavuşabilirsiniz. Ürünü Watsons mağazalarında bulabilirsiniz. Bu yaptığınız kremleme işleminin yanında Scholl Velvet Smooth aletini de kullanırsanız, istediğiniz bakımlı ayaklar kısa sürede sizin olur. Sormak istediklerinizi yazımızın altındaki yorumlar kısmına yazabilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
yasemin
2 Temmuz 2015 22:40

Arkadaşlar bu işlemi topuk ıslakken mi yapacağız acil cevap

Scholl Velvet Smooth Topuk Temizleme Aleti Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Curly

4/ 5 puanladı

Buse Terim'in yeni keşfettiği ve İngiltere’nin bir numaralı ayak bakım ürünü olan mucizevi Scholl Velvet Smooth Express Pedi artık Türkiye'de! Siz de onunla her adımınızda güzel hissedeceksiniz. Evde kullanımlık elektronik bir ayak törpüsü olan Scholl Velvet Smooth Express Pedi, sertleşmiş derileri bir dokunuşta temizler ve ayaklarınız bir dokunuşta yumuşacık olur. - Kaynak


NihalAkat

4/ 5 puanladı

Yüzyılın en iyi buluşu bence Scholl Velvet Smooth Express Pedi'dir nokta net! - Kaynak