Sdm 14 Kullananlar

Sdm 14, takviye edici gıdadır. Bitkilerden elde edilmiştir. Ekstre formuna getirilmiş bir besin takviyesidir. İçerikte bulunan bitki ekstrelerinin faydaları araştırılarak aşağıdaki içerik bilgisine eklenmiştir. Genel olarak bağışıklığın desteklenmesi – kuvvetlendirilmesi, zayıflamaya yardımcı olucu özellikler içermesi, ödem söktürücü etkileri ile ön plana çıkmaktadır. SDM 14 kullananlar olumlu – olumsuz yorumlarını diğer kullanıcılarımızla paylaşarak katkıda bulunabilirler. Detaylı faydaları aşağıda detaylı olarak listelenmiştir.

Sdm 14 Fiyatı:

 • 100 TL / 300 ml içeren şişelerde.

Sdm 14 İçeriği:

Bitki ekstrelerinden üretilmiş bu gıda takviyesinin içeriğindeki bitkiler aşağıda listelenmiştir.

 • Yeşil çay ekstresi

Kanser ve türevlerinin riskini azaltıcı özelliklere sahip doğal yeşil çay ekstreleri içermektedir. Kolesterol, şeker, tansiyon dengeleyici hizmetinin yanı sıra yağların daha etkili yakılmasına yardımcı olabilir. Zayıflama odaklı sıklıkla tercih edilmektedir.

 • Papaya ekstresi

Doğal formda Karoten, A, B, C vitaminleri içermektedir. Aynı zamanda Lif desteği sunmaktadır. Tokluk hissinin sağlanmasına ve lif ihtiyacının giderilmesine yardımcı olur. Potasyum, Magnezyum, Folat ve Pantotenik asit kompleksleri barındırmaktadır. Metabolizma ve bağışıklığın güçlendirilmesine yardımcı olur. Kilo verme çalışmalarında tercih edilebilmektedir. Sindirim sisteminin düzenlenmesi, bazı enfeksiyon gruplarının etkilerinin azaltılmasında aktif rol alır.

 • Guarana ekstresi

İştah azaltıcı özellikleri ile ön plana çıkan bir bitkidir. Hafıza ve beynin kuvvetlendirilmesine yardımcı olur. Genel vücut enerjisinin arttırılması ve merkezi sinir sisteminin korunmasında etkilidir. Fiziksel – zihinsel halsizliğin giderilmesi, iştahın kontrol altına alınması ve doğal kafein içeriği ile diyet programlarında tercih edilen bir bitkidir. Yağ yakımını destekler.

 • Vişne sapı ekstresi

Ateş düşürücü, idrar söktürücü, mikrop öldürücü, ishal kesici özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Ağrıların azaltılması, damar sertleşmesinin önlenmesine yardımcı olur. Kan basının düzenlenmesi, gerginlik hissinin azaltılması ve uykusuzluk giderici özellikleri ile tercih edilen bir meyvedir. Doğal bir kas gevşetici olup mide – karaciğer – böbrek fonksiyonlarının korunmasına yardımcı olur. Cilt hücrelerinin beslenmesine – yenilenmesine destek olur.

 • Ananas ekstresi

Soğuk algınlığı tedavisine ek olarak kullanılabilen doğal bir meyvedir. Kalp – damar sisteminin korunması, kemiklerin kuvvetlendirilmesi ve doğal formda C vitamini içermesi sebebi ile tüketilmesi önerilmektedir. Diş minelerinin güçlendirilmesi ve Sinüzit etkilerinin azaltılması gibi pek çok faydası bulunan bu bitkinin Gut ve Boğaz ağrısının azaltılmasına yönelik olumlu özellikleri de bulunmaktadır. Anti aging etkileri ile cildin desteklenmesinde etkilidir.

 • Alg Ekstresi ( kabarcıklı – havalı )

Doymamış yap asitleri ve Protein içermektedir. Okyanuslarda yaşayan kabarcıklı alg’ler kullanılarak oluşturulmuş bir ekstredir. İtalya’da gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar sonucunda şişman bireylerin daha etkili zayıflatıldığına yönelik olumlu başarı sonuçlarına sahiptir. HO.4.286 araştırma kodudur. Avustralya Viyana hastanesinde 53 şişman hasta üzerinde yapılan çalışmalara göre zayıflatıcı etkileri tekrar onaylanmıştır. Bunların dışında pek çok araştırmada zayıflatıcı özellikleri saptanmış ve onaylanmış bir bitki ekstresidir. Troksin oluşumunu destekleyici, enfeksiyon – iltihap önleyici, gaz söktürücü özelliklere de sahiptir. Tek başına kullanılmaması önerilen bu bitki ekstresi bitki çayları ile birlikte karıştırılarak tüketilmektedir. Yoğun bir kötü kokuya sahiptir.

 • Huş ağacı ekstresi

Eklem – kemik – kıkırdak doku iltihaplarının ve iltihaplar sonucu ortaya çıkan ağrının azaltılmasına yönelik olumlu yararları bulunmaktadır. Kas ağrılarının azaltılması, böbrek taşının dökülmesi, ishalin giderilmesine yardımcı olur.

 • Keçisakalı bitki ekstresi

Terletici, idrar söktürücü, romatizmanın olumsuz etkilerinin azaltılması ve zayıflama odaklı kullanılabilen bir bitkidir.

 • Dişbudak ekstresi

Kabızlığın giderilmesi ve önlenmesi, sancı dindirici, kan temizleyici etkileri ile ön plana çıkan bir bitkidir. Böbrek kumlarının atılmasını destekler, vücudun rahatlatılmasında aktif rol alır. Zayıflamayı destekler.

 • Karahindiba ekstresi

Sindirim sisteminin desteklenmesi, gıda sindiriminin hızlandırılması ve yararlı sindirim bakterilerinin arttırılmasına yardımcı olur. Zayıflamaya yardımcı olur. Gaz, ishal, kabızlık gibi problemlerin önlenmesinde etkilidir. Vücuttaki fazla tuzun atılmasını hızlandırır. Toksin giderici özelliklerinin yanı sıra idrar söktürücü, sivilce önleyici, depresyon etkilerinin azaltılması gibi olumlu faydaları da bulunmaktadır. Dalak, Pankreas, Karaciğer fonksiyonlarının korunmasına yardımcı olur. Şeker dengesinin kurulması, Diüretik etkilerin sağlanması, Menopoz döneminde rahatlatıcı özellikler sunması sebebi ile tercih edilebilmektedir.

Sdm 14 Özellikleri, Faydaları:

 • Selülitlerin giderilmesine yardımcı olan bir besin takviyesidir.
 • Ödem giderici özellikleri ile ön plana çıkmaktadır.
 • İdrar çıkışında zorluk yaşayan danışanlarda kullanılabilir.
 • Adet öncesi vücutta oluşan su toplama ve ödemde kullanılabilmektedir.
 • Bacakların ağır hissedilmesinden dolayı şikayetleri olan danışanlara verilebilir.
 • Zayıflama odaklı tüm diyetlere ek olarak tüketilebilir.
 • Tamamen bitki ekstrelerinden üretilmiş takviye edici gıdadır, ilaç değildir.
 • Antioksidan ve Antitoksin özellikleri ile zararlı maddelerin atılmasına destek olur.
 • Cilt yapılanmasının desteklenmesinde kullanılabilir.
 • Günlük besin tüketimine katkı sunar.
 • Organik formda multivitamin – multimineral etkiler içerir.

Kullanımı:

 • Günde bir defa istediğiniz saatte bir ölçek bir bardak suya eklenir, karıştırılır ve içilir.
 • Doza dikkat edilmelidir. Günde bir defadan – bir dozdan fazla tüketimi yarar değil zarara neden olabilir.
 • Çoklu bitki ekstrelerinden oluşturulmuştur.

Bu tür ürünleri kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışınız. İlaç değildir. Hastalıkları tedavi edemez. Takviye edici gıdadır. İçerikte bulunan herhangi bir bitkiye karşı alerjiniz var ise kullanmayınız. Çocuklarda kesinlikle kullanılmamalıdır. Herhangi bir hastalığınız var ise doktorunuza danışınız. Gebe, emziren anneler kullanmadan önce doktora danışmalıdır.

Buna benzer diğer ürünlere ulaşmak için aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Zayıflama Çayları

Zayıflama Ürünleri

Besin Takviyesi

Gıda Takviyesi

 

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Sdm 14 Kullananlar Sosyal Medya Yorumları