Sea Band Yetişkin Bulantı Bandı Kullananlar

Sea Band Yetişkin Bulantı Bandı, istifrayı ve bulantıyı engellemek amacı ile üretilmiş bir bilekliktir.

Sea Band Yetişkin Bulantı Bandı Nasıl Çalışır?

Bilekte bulunan basınç noktasına basınç uygulanması ile beyindeki kısma ve bulantı odacıklarının etkisiz hale gelmesi ile bulantı ve kusma hissinin yok edilmesi amaçlanmıştır.

Yolcuklarda oluşan bulantı hissi, hamilelik nedeni ile oluşan bulantı hissi gibi nedenlerden gelen şikayetlere karşı klinik olarak testte geçmiş ve onaylanmıştır.

Sea Band Yetişkin Bulantı Bandı Gerçekten İşe Yarıyor Mu?

Bileklik, takan kişinin kendi vücut ölçülerine uygun duruma gelir ve basınç noktaları üzerine pim gelecek şekilde uygulanır. Herhangi bir ilaç içermediği için bulantı ilaçlarının yol açtığı yan etkiler bu bileklikle birlikte yaşanmaz. Uygulanması son derece basit olan Band Yetişkin Bulantı Bandının belirtilen talimatlar doğrultusunda esas alınarak uygulanması gerekir. Ürün, bulantı başladığı zaman takılır ve 5 dakika içerisinde etkisini göstermesi beklenir. Ayrıca her zaman bileğinizde takılı olarak durabilir. Yumuşak ve rahat olduğu için kişileri rahatsız etmez. Özel bir saklama koşulu olmayan ürünü elde yıkarken hassasiyet uygulamak gerekmektedir. Sea Yetişkin Bulantı Bandının sürekli ve tekrar tekrar kullanılması mümkündür.

Ürün paket içerisinde satışa sunulur ve her paketin içerisinde bir çift bant vardır. Ürünün her rengi mevcuttur ve bu sayede kişi sevdiği renkte bilekliği bileğine takabilmektedir.

 

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Sea Band Yetişkin Bulantı Bandı Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

gyne

0/ 5 puanladı

çocuk ve yetişkinler için iki ayrı boyu bulunan mide bulantısını geçiren bileklik şeklinde bir ürün. gebelik, yolculuk ya da kemoterapi gibi çeşitli nedenlerle oluşabilecek mide bulantılarını önlemede ve geçirmede kullanılıyor. bileklikte bulunan plastik pimler akapunktur noktalarına basınç uygulayarak etkisini gösteriyor. - Kaynak


berka0106

3.8/ 5 puanladı

Merhaba, benim bulan tim da hafif ve çoğunlukla gün boyu sürüyor. Bir arkadasim sea band diye bi bulantı bandı kullanıyor onceki nde de kullanmış ise yaradı dedi ben de aldı takmaya başladım iyi gibi sanki bilete takılıyor denemek istersen hepsi burada da satılıyor. Birazdan foto çekip gonderirim - Kaynak