Sensilis Ürünleri Kullananlar

Sensilis Ürünleri, İspanyol kozmetik markalarından biri olup makyaj ve kişisel bakım ürünleri pazarlamaktadır. Ürün yelpazesi oldukça geniş olan firmanın resmi Türkiye merkezi olmamakla beraber birçok alışveriş sitesinde ya da kozmetik reyonlarında satılmaktadır. Tüm ürünleri Cortex Pharma’da yer almaktadır. Ürün ağının fazla olması sebebi ile en çok satılan ürünlerden bazıları aşağıda incelenmiştir. Sensilis Ürünleri kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Sensilis Ürünleri Özellikleri, Faydaları:

  • Sensilis Ritual Micelar Cleansing 3in1 100 TL

Tüm ciltlerde kullanılabilir. Hidro generasyon aşamalarından geçirilmiş Palmiye ağacı sitratları kullanışmıştır. Kokusuz olup Sodyum Hidroksit ile güçlendirilmiştir. Bir parça pamuğa yeterli miktarda dökünüz göz – yüz makyajınızı nazikçe siliniz. Yıkamaya ihtiyaç duymaz.

  • Sensilis Hydra Glacier Deep Hydrating Gel-Cream SPF15+ 195 TL

Güneş koruma filtreleri ile birleştirilmiş bir nemlendiricidir. Vitamin + mineral destekli formülü ile ön plana çıkan ürünün ana etken maddesi Mavi ve Beyaz renkteki Lotus Çiçekleridir. 20+ mineral ve 12+ vitamin içermektedir. Temel vitaminlerden olan B1, B2, B3, B6 vitaminleri ile cildin beslenmesine katkı sunarak rahatlatır. Antioksidan etkilere sahiptir. Sabah – akiam temiz cilde göz ve çevresi dışında masaj yaparak yedirmeniz önerilmektedir.

  • Sensilis Supreme DTX Yaşlanma Karşıtı Detox 197 TL

E, F vitaminleri, Tutku Çiçeği Yağı, Gül + Argan yağları ile kombinlenmiş bir formüle sahiptir. Ayrıca Keten Tohumu ve Bambu yağları ile güçlendirilmiş olan ürünün klinik deneylerinde %25 oranında Nem ve %15 oranında sıkılık verebildiği saptanmıştır. Düzenli olarak sabah * akşam temiz – kuru cilde masaj hareketleri ile yedirilmesi gerekmektedir.

  • Sensilis Skin Delight Revitalizing Black Exfoliator 199 TL

Siyah renkli cilt bakım peelinglerinden biridir. Düzenli kullanımda cilt aydınlığını %30 oranında arttırdığı ispatlanmıştır. Hindistan Cevizi, Askorbil, Tokoferil maddelerinin karışı9mından elde edilmiş olup Hidrojene formundadır. Haftada iki defa uygulama yteterli olup uyumadan önce kullanılması tavsiye edilmektedir. Göz ve çevresi dışında kalan yüz kısmına ve çene altı – boyun kısmına sürünüz ve parmak hareketleri ile bir iki dakika masaj yaparak bol su ile yıkayınız. Paraben bulundurmaz.

  • Sensilis Iddylic Stem Cell Global Ultimate Serum 769 TL

Markanın en pahalı ürünlerinden biridir. Özel bakım serisimde yer almaktadır. Katılan gönüllüler üzerinde yapılan çalışmaya göre düzenli kullanımda ortalama olarak %60 canlandırıcı, %40 toparlayıcı, %33 ise parlaklık arttırıcı özellikler sunabildiği gözlemlenmiştir. Yeşil elma, Elmas tozu, Çarkıfelek çiçeği Laktik Asit, Ametis, Üzüm kök hücreleri ana etken bileşenleri arasındadır. Günde iki defa temiz cilde ( göz ve çevresi dahil olmak üzere ) yedirilerek uygulanmalıdır.

Diğer bakım ürünlerini incelemek isterseniz aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Cilt Bakım

Güzellik ve Bakım

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör