Sephora CC Krem Kullananlar

Sephora CC Krem erkekler çok fazla cilt bakımına önem vermeseler de kadınlar için bu durum tam tersi olarak işlemektedir.  Yüz kremi, el kremi, göz çevresi kremi, vücut kremi gibi yüzlerce ürün piyasalarda öne sürülmektedir. Ama en çok önem verdikleri yerlerden biridir gözler ve çevresi. Çünkü bir kadında bakış kadar önemli bir şey yoktur. O yüzden göz ve çevresi kremlerine servet ödemektedirler. Gçz çevresi çok hassas bir bölgedir tıpkı deri gibi. Hemen çatlamaya, moraramaya ya da şişmeye müsaittir. Çünkü etrafında koruyucu bir destek yoktur. Bu nedenle laboratuarlarda göz kremlerini en iyi hala getirmek, insanların en memnun olacağı şekilde yararlanması için aralıksız çalışmalar yapılmaktadır.

Bu Krem Bir Harika

                Piyasada her ne kadar yüzlerce ürün bulunsa da bunlar arasında biri var ki gerçekten kullandığınız anda farkı göreceksiniz. Bu Sephora CC Krem adı ile ün salmış ve kullanıcıların beğenisini kazanmıştır. İlk uygulamadan itibaren gözlerinin ve bakışlarınızı mükemmel hale getirecektir. Bu krem için evrensel ‘’bukelemun’’pigmenti deniliyor. Bu pigment ile gözleriniz güzelliğine kavuşacak ve daha çarpıcı bakışlara sahip olacaksınız.

Ne İşe Yarar Bu Krem

                Bu kremi kullananlar bunun yanında başka bir ek kreme ihtiyaç duymayacaktır. Tek bir sürüş ile göz çevreniz nem dengesine kavuşacaktır. Gözaltı morluklarını yok eder, gözaltı şişliklerini yok eder ve aynı zamanda göz çevresine ışıltı kazandırır. Sizde hala Sepharo SS Kremi denemediyseniz mutlaka deneyin.

 

 

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Sephora CC Krem Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Rline

3.7/ 5 puanladı

Sephora BB ve CC kremlerin farklılaşan özelliklerini ortaya koyuyor. Akıllı teknolojisi ile "all-in-one" özellik sunan BB ve CC kremler, cilt bakımı ve makyaj arasında yer alıyor. Nemlendirme, SPF koruması gibi aktif cilt bakımı ile makyaj efektini (cilt tonunu düzenleme, pürüzsüzleştirme, daha parlak bir cilt gibi) birleştiriyor. BB ve CC kremlerin birçok ortak noktası bulunurken, küçük farklarla da birbirinden ayırıyor. Her iki üründe: - Kaynak


Modaevleri

3.8/ 5 puanladı

Mükemmel bir cilde sahip olmak isteyenlerin sadece Sephora Mağazaları’ndan ulaşabilecekleri Clinique CC Krem...: - Kaynak