Sephora Outrageonus Maskara Kullananlar

Sephora Outrageonus Maskara gözleri en iyi meydana çıkaracak olan şey kirpiklerdir. Uzun ve sık kirpiğe sahip olan kadınların dışında her bayan maskara kullanmalıdır. Çünkü maskaralar gözün yapısını, şeklini ortaya çıkarmanın dışın da bir de çekici bakışlara sahip olmamamızı sağlar. Fakat her maskara aynı görevi yerine getirmez. Güzel olalım derken bilinmedik bir marka da maskara kullanmak kirpiklerinizin yapısını bozmakla kalmayıp aynı zamanda kirpiklerin dökülmesine neden olur. Bunun dışında maskaranın içinde bulunan kimyasallar gözde rahatsızlık verici hastalıklara neden olur. Bu nedenle en güvenilir markalardan biri olan Sephora Outrageonus Maskarayı mutlaka denemelisiniz.

Bakışlarınızı Daha Çekici Kılın

Türkiye de bir ilke imza atan Sephora Outrageonus maskara kirpiklere olduğundan çok daha fazla hacim vererek daha kıvrık, daha uzun ve daha kalın göstermeye yarayan çok önemli bir kozmetik ürünüdür. Küçük fırça tasarımı ile ve çeşitli başlıkları ile farklı şekillerde karşımıza çıkmaktadır. Her kadın için makyaj önemlidir fakat maskaranın yeri kadında bir başkadır.  Hiçbir kozmetik ürünü kullanmadan sadece bu maskara ile tüm dikkatleri üzerinize çekebilir ve bulunduğunuz mekânda ilgi odağı olabilmek sizi elinizde.

Bir Başkadır Benim Maskaram

                Bu maskaranın pure black ve ultra black olarak iki farklı tonu üretilmektedir. Bu kadar güzel ve kullanışlı olan bir ürünün fiyatının bu kadar makul olması maskara kullanıcılarını cezp ediyor. Sizde mini fırçası ile kirpiklerinizde harikalar yaratın.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Sephora Outrageonus Maskara Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

denizsaatcioglu

3.8/ 5 puanladı

Sephora'nin, 'Mini fırça, maksi kıvrım' sloganı ile yeni çıkardığı Outrageous Curl maskara, benden tam… - Kaynak


cadillac48

3.8/ 5 puanladı

Ben sephora marka ruj, allık, maskara, göz kalemi, concealer bir çok ürününü severek kullanıyorum, göz ve dudak makyajı yaptığım için diğer ürünlerini denemedim, ama kullandıklarımdan çok memnunum. Ruj takıntım olduğu için birçok markanın rujunu denedim ama yoğunluğu kıvamı rengi yumuşaklığı en güzeli sephora idi, kesinlikle tavsiye ediyorum, kullanan başka arkadaşlar varsa onların da tavsiyelerini almak isterim. - Kaynak