Sepiwhite Aklık Kremi Kullananlar

Sepiwhite Aklık Kremi, çeşitli internet sitelerinde ve instagram gibi sosyal medya hesaplarında satılan cilt bakım ürünlerinden biridir. Ürünün satıldığı sitelere ilk girdiğimizde Patentli İçeriğe sahip olduğu bilgisi dikkatimizi çekti. Bizde başladık incelemeye.. Nerede bu patent belgeleri derken yine hüsranla sonuçlandı. Kendisini resmi satış sitesi olarak tanıtan tüm siteler de tamamen aynı görseller kullanılmış. Patentlerine ait resmi belgelere yer vermemişler. Gelelim iddialarına..

Fiyatı:

  • 75 TL’den başlayan fiyatlarla.

Sepiwhite Aklık Kremi Özellikleri:

  • Kullanmadan önce devlet veya özel hastanelerin laboratuarlarında detaylı içerik – formül analizini yaptırmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Çünkü ürünün satıldığı sitelerde çok fazla ve her biri birbirinden büyük iddia – vaatler var. Bu vaatleri gerçekten yapabilecek bir ürün müdür değil midir diye bu analiz raporu size gözle görülür bir delil sunabilir ya da sunamaz. Uygulama öncesi kesinlikle cilt doktorunuza danışınız.
  • Ürünün iddia ettikleri; 20 dakikada etki ettiği belirtilmiş olup tamamen bitki özleri kullanılarak üretildiği yazılmıştır. Cilt beyazlaştırması, beslemesi, nemlendirmesi gibi çeşitli ve büyük vaatleri vardır.
  • Sonuç olarak; bizler ürüne ait herhangi bir patente satıldığı sitelerde rastlamadık. Klinik test sonuçları satıldığı sitelerde yoktur. Bilimsel araştırma raporları hiç yoktu. Üretim, dağıtım, satış ağına dair herhangi bir belge, standart belgeleri vs de yoktur. Bu nedenle kullanım öncesi analiz ettirerek cilt hekiminize başvurmanızı öneriyoruz.

Kullanımı:

  • Temiz – kuru tene yedirilmelidir.

Buna benzer diğer kişisel bakım ürünlerini kontrol etmek – incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimize bakabilirsiniz.

Kremler ve Nemlendiriciler

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör